• Michael Jackson
  KoncertnAEG nie jest winny zaniedbań, które doprowadziły w 2009 roku do śmierci króla muzyki pop Michaela Jacksona. Taki jest werdykt ławy przysięgłych sądu w Los Angeles. AEG był odpowiedzialny za zatrudnienie prywatnego lekarza piosenkarza, Conrada Muraya i organizację jego planowanych wówczas koncertów.
 • Paris Jackson
  Od śmierci Michaela Jacksona minęły trzy lata, a jego 14-letnia córka Paris nadal nie może się pogodzić z tym, że go nie ma. Gwiazdor muzyki pop zmarł w czerwcu 2009 roku w swoim domu w Los Angeles.
 • Michael Jackson
  W ciągu dwóch lat od śmierci Michael Jackson zarobił pół miliarda dolarów, a ta suma ciągle rośnie. Kolekcjonerzy pamiątek po królu pop nie szczędzą pieniędzy na aukcjach. Obecnie do kupienia jest maseczka chirurgiczna Jacksona, wyceniana na 150 tys dolarów.
 • Michael Jackson
  Chociaż Michael Jackson nie żyje już od blisko trzech lat, wciąż nie znalazł się kupiec na jego willę w Los Angeles. Teraz dom zostaje ponownie wprowadzony na rynek sprzedaży nieruchomości. Proponowana cena to 23,9 mln dolarów.
 • Conrad Murray
  Doktor Conrad Murray wypowiedział się na sali sądowej w swojej obronie. Twierdzi, że nie przyczynił się do śmierci Michaela Jacksona. Jednak lekarz gwiazdora obrał dość ciekawą strategię.