• Janusz Palikot i Piotr Tymochowicz
  To miała być tajna broń Ruchu Palikota. Tymczasem doradca medialny i specjalista od wizerunku jest rozczarowany tym ugrupowaniem. Piotr Tymochowicz mocno bije w Janusz Palikota i ujawnia, że ma już nowego klienta... SLD.
 • Janusz Palikot
  Lider Ruchu Palikota Janusz Palikot został w środę ukarany przez sejmową komisję etyki poselskiej karą nagany za słowa, że szef SLD Leszek Miller "ma krew na rękach" - poinformował szef komisji Franciszek Stefaniuk (PSL).
 • Janusz Palikot
  Janusz Palikot do tej pory w sprawie więzienia CIA w Polsce atakował Leszka Millera i bronił Aleksandra Kwaśniewskiego. Jednak po wywiadzie byłego prezydenta dla "Gazety Wyborczej" uważa, że Kwaśniewski powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.
 • Janusz Palikot na konferencji prasowej
  Czy to koniec wojny na lewicy? Janusz Palikot wyciąga rękę do Leszka Millera i prosi go o połączenie sił. Celem, jak twierdzi lider Ruchu Palikota jest przejęcie władzy i zakończenie rządów POPIS. Zapewnia, że nie jest wrogiem SLD.
 • Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński
  Prezydent Bronisław Komorowski pozostaje w kwietniu liderem rankingu zaufania do polityków - ufa mu 68 proc. ankietowanych przez CBOS. Drugie miejsce zajmują szef MSZ Radosław Sikorski i wicepremier prezes PSL Waldemar Pawlak - zaufaniem darzy ich po 48 proc. badanych. Na przeciwległy biegunie jest Jarosław Kaczyński, któremu nie ufa 54 proc. badanych. 
 • Janusz Palikot
  Janusz Palikot nie wyklucza, że przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku dojdzie do prawyborów kandydatów lewicy. Według polityka, jeśli nie będzie wspólnego lewicowego kandydata, demokratyczne starcie liderów będzie dobrym wyjściem.
 • Leszek Miller i Janusz Palikot
  Polityka się wulgaryzuje, politycy w sporach coraz częściej sięgają po obraźliwe epitety. "Katolicka ciota", "naćpana hołota" - takie słowa można było usłyszeć ostatnio w Sejmie. Dlaczego polityk zachowuje się jak prostak? Odpowiada ekspert.
 • Leszek Miller i Janusz Palikot
  Ostra riposta Leszka Millera. Lider SLD uważa, że Janusz Palikot swoim postępowaniem zaprasza terrorystów do Polski. "Pewnie powita ich chlebem i solą, a także marihuaną" - kpi Miller i dodaje, że czuje do Palikota "pogardę i obrzydzenie".
 • Leszek Miller i Janusz Palikot w Sejmie
  Przynajmniej w tej kwestii obaj politycy mogą zakopać topór wojenny. "Szef SLD Leszek Miller wycofał się z kłamstw, że jestem skazany, więc nie ma sensu toczyć sprawy dla samej sprawy - powiedział Janusz Palikot. Lider RP odpowiedział w ten sposób na pytanie czy aktualna jest jego zapowiedź pozwu wobec lidera Sojuszu.
 • Leszek Miller i Janusz Palikot
  Napięcie między tymi politykami rosło, aż w końcu osiągnęło apogeum. Wszystko skończy się na sądowej sali. Janusz Palikot pozywa Leszka Millera. Chodzi o wypowiedź, w której Miller miał - według Palikota - powiedzieć, że szef Ruchu był skazany wyrokiem sądu. "To kłamstwo, które Miller będzie musiał sprostować" - oświadczył Palikot