• Leszek Miller, szef SLD
  Leszek Miller chce, by rząd uratował polskie firmy budowlane, tak jak władze USA ratowały banki i firmy motoryzacyjne. Domaga się, by Agencja Rozwoju Przemysłu wykupiła bankrutujące przedsiębiorstwa. Nie zdradza jednak kiedy i jak rząd oddałby firmy właścicielom.
 • Leszek Miller i Aleksander Kwaśniewski
  Szef klubu SLD Leszek Miller zapowiedział w środę, że najpóźniej w piątek podejmie decyzję, czy będzie na sobotniej konwencji Sojuszu kandydował na przewodniczącego partii. Na konwencji rezygnację złożyć ma obecny lider Grzegorz Napieralski; wybrany ma zostać nowy szef ugrupowania.
 • Leszek Miller
  Leszek Miller zdradził, kto już zgłosił swą kandydaturę na szefa SLD> Wśród ludzi, którzy chcą rządzić Sojuszem jest bardzo znana europosłanka.
 • Leszek Miller
  Artur Hebda i Joanna Senyszyn to na razie jedyni członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy wyrazili chęć startu w wyborach na szefa tej partii - poinformował w niedzielę w Gdańsku przewodniczący klubu parlamentarnego Sojuszu Leszek Miller.
 • Były premier szefem SLD? Eksperci dają mu największe szanse
  Eksperci nie mają wątpliwości. Ten człowiek, byłby najlepszym przywódcą SLD. Poparliby go zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy Grzegorza Napieralskiego. Ich zdaniem nie ma mowy, by lewica postawiła na kogoś młodego i nieznanego.
 • Pawlak o spotkaniu Tusk-Miller: Nie będę zazdrosny
  Nie będę zazdrosny o spotkanie dwóch facetów - tak prezes PSL Waldemar Pawlak odniósł się do piątkowego spotkania premiera Donalda Tuska z szefem klubu SLD Leszkiem Millerem.
 • Były premier powraca. Chce być szefem partii
  Były premier, za którego kadencji partia odnotowała dramatyczny spadek poparcia, teraz obiecuje uzdrowienie formacji. Dlatego chce przejąć władzę z rąk ustępującego szefa.