• Kamil Durczok
  Kamil Durczok rozstaje się z TVN. Komisja, która miała zbadać przypadki molestowania i mobbingu w stacji, zakończyła pracę. Z komunikatu spółki wynika, że trzem ofiarom "niepożądanych zachowań" TVN wypłaci zadośćuczynienie.
 • Kamil Durczok
  Jest komunikat specjalnej komisji, która bada zarzuty dotyczące mobbingu i molestowania seksualnego w TVN. Niezależna komisja została powołana 13 lutego po tekście tygodnika "Wprost, który pisał, że do takich przypadków mogło dochodzić w jednej z dużych stacji telewizyjnych.
 • Kamil Durczok
  Tak długo, jak Kamil Durczok pozostanie w szpitalu, jego adwokat nie podejmie żadnych kroków. Co nie znaczy, że nie będzie w tym czasie gromadził dowodów. Mecenas Jacek Dubois w rozmowie z "Super Expressem" zapewnił, że gdy jego klient poczuje się lepiej, podjęte zostaną kroki prawne. Ponieważ, jak stwierdził, "prawie wszystkie zarzuty są nieprawdziwe". 
 • Kamil Durczok
  Wysłuchaliśmy wielu historii. Oto jedna z nich – tak tygodnik „Wprost” przedstawia relację kobiety, która, jak twierdzi, była molestowana przez prezentera „Faktów” TVN. Nie chce podawać swego nazwiska. Boi się wpływów, jakimi wciąż cieszy się Kamil Durczok.
 • Kamil Durczok
  "Po kilku tygodniach badania sprawy, możemy już napisać, że przypadków molestowania i mobbingu dopuszczał się Kamil Durczok, szef Faktów" - podaje redakcja "Wprost" i przedstawia najnowszą okładkę tygodnika. Wcześniej sam zainteresowany wszystkiemu zaprzeczał.
 • Karolina Korwin Piotrowska, Kamil Durczok
  Karolina Korwin Piotrowska zabrała głos w sprawie dzisiejszej publikacji "Wprost", bijącej w Kamila Durczoka. Zdaniem dziennikarki, afera wokół seks zabawek znalezionych w mieszkaniu znajomej Durczoka, odwraca uwagę od poważniejszego problemu mobbingu i molestowania w miejscu pracy.
 • Okładka tygodnika "Wprost" z Kamilem Durczokiem
  Po wcześniejszej publikacji tygodnika "Wprost" o mobbingu i molestowaniu w jednej ze stacji telewizyjnych, gazeta zapowiadała kontynuację tematu. W najnowszym wydaniu na okładce pojawił się szef "Faktów" Kamil Durczok. Tymczasem w środku można znaleźć obszerny materiał o imprezie, w której - według "Wprost" - miał uczestniczyć dziennikarz. Pojawia się tajemniczy biały proszek, pornografia i zoofilia.