• STYLIZACJE na lato z butami na koturnie
    Jeśli uwielbiasz buty na wysokim obcasie, a jednocześnie chcesz czuć się swobodnie i komfortowo – wybierz koturny. Dodają one wysokości, optycznie ujmują centymetrów w biodrach, znacznie łatwiej się w nich chodzi, niż w większości butów na szpilkach, łatwiej utrzymać w nich równowagę i nawet jeśli nie jesteś przyzwyczajona do ciągłego noszenia butów wysoko trzymających piętę, nosząc koturny możesz czuć się komfortowo. Takie buty przyciągają wzrok i są modne. Decydując się na nie, zyskasz w oczach innych miano kobiety, która doskonale wie, co w modzie piszczy.
  • Jak nosić balerinki? STYLIZACJE na wiosnę 2015
    Trudno wyobrazić sobie damską szafę bez… balerin. Swoją uniwersalnością te lekkie i subtelne buty podbiły serca kobiet na całym świecie. Występują w setkach odmian, uwielbiane są zarówno przez nastolatki, jak i dojrzałe kobiety przykładające dużą wagę do swojego wyglądu. Dlaczego? Bo nawet najpiękniejsze szpilki nie mogą się równać z wygodą i swobodą, jakie oferują baleriny. Zobaczcie, jakie zestawy z nimi proponują styliści marki Carinii.
  • STYLIZACJE ze sztybletami Nessi na wiosnę 2015
    Tej wiosny modna jest... wygoda. Trendy z ulicy podbijają wybiegi i nikt już nie musi wybierać między komfortem a stylowym lookiem - w dużej mierze dzięki supermodnym sztybletom! Jak je nosić? Zobaczcie!