• Sukienki slip dress hitem lata 2018
    Slip dress – popularne w latach 90. sukienki wracają w wielkim stylu. Ich cechy rozpoznawcze? Cieniutkie ramiączka, prosty krój, delikatny materiał. W skrócie – sukienki idealne na trwające właśnie upalne lato! Sprawdź, jak je wystylizować, by czuć się komfortowo!
  • STYLIZACJE na letnie imprezy
    Nie sposób kupić sukienkę, która później wisi w szafie. Zdecydowanie wolimy wybierać takie elementy, które później śmiało możesz nosić na co dzień.
  • Modne sukienki na cienkich ramiączkach. STYLIZACJE
    Sukienki to zawsze świetna opcja na ciepłe miesiące w roku. W naszym klimacie rzadko mamy okazję do ich noszenia dlatego warto korzystać z wyższych temperatur. Lekkie sukienki na cienkich ramiączkach nazywane slip dress są najbardziej charakterystyczne dla lat 90. Minimalistyczne, wykonane z miękkiego, lejącego się materiału były chętnie noszone przez gwiazdy, nawet na wieczorne wyjścia. Dziś moda na slip dress powraca i wkracza na salony gdzie chętnie noszona jest przez celebrytki i blogerki, które chętnie wykorzystują ją w codziennych stylizacjach. Sukienki, które wyglądają jak koszulki, nocne są genialną podstawą nonszalanckich zestawów.