• Pierre Sarkozy na pokazie mody w Berlinie
  Najwidoczniej uwielbienie dla kobiecego piękna jest dziedziczne. Pierre Sarkozy, syn prezydenta Francji, wybrał się na pokaz mody w ramach berlińskiego tygodnia mody.
 • Olivier Janiak
  Olivier Janiak ukończył Wydział Praw i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, a karierę zawodową rozpoczął od modelingu. Prezenter telewizyjny, dziennikarz, konferansjer i redaktor naczelny "Male Men" w wywiadzie dla „Czwórki” przyznaje, że żyje z chałtur.
 • Zombie Boy
  Rick Genest znany lepiej jako Zombie Boy robi w Polsce coraz większą karierę. Model, którego firmowym znakiem są tatuaże upodabniające go do szkieletu, już nie tylko chodzi u nas na wybiegach, ale także "lansuje się" na imprezach.
 • Andrej Pejic
  Andrej Pejic ma zaledwie 19 lat a już zawojował świat mody. Jego pasująca bardziej do zmysłowej dziewczyny niż młodego chłopaka, oraz sesje, w których stylizowany jest na kobietę, w jednych budzą zachwyt, w innych sprzeciw wobec takiej zabawy seksualnością. W sieci właśnie pojawił się kolejny kontrowersyjny filmik, na którym Andrej seksownie wije się w pościeli ubrany w damską bieliznę i wystylizowany na Marilyn Monroe.
 • Przyszła teściowa Madonny jest młodsza od gwiazdy
  Takie rzeczy tylko w showbiznesie. Madonna wreszcie poznała matkę swego obecnego partnera. Nic w tym dziwnego by nie było, gdyby nie  że przyszła teściowa, jest od gwiazdy młodsza o... osiem lat.
 • Andrej Pejic
  Top model Andrej Pejic nie wstaje z łóżka za mniej niż 50 dolarów za dzień. Brzmi znajomo? Kiedyś takie deklaracje składały supermodelki. Czasy się zmieniły, wybiegiem rządzą kontrowersje i dlatego dziś to androginiczny model dyktuje warunki.