• Joanna Krupa
  Joanna Krupa od kilku lat odkłada macierzyńskie plany na później, ponieważ realizuje się zawodowo. Modelka twierdzi, że na razie nie czuje potrzeby posiadania dzieci i rozumie kobiety, które spełniają się w innych obszarach niż rodzina.
 • Modelki w gorsetach
  Gorset kojarzy nam się z dawno zapomnianym stylem lub burleskową gwiazdą Ditą von Teese. Seksowna talia osy to jednak nadal jeden z symboli kobiecego piękna. Ponieważ nie każda z pań może poszczycić się 60 cm w talii, gorset coraz częściej staje się niezbędnym elementem damskiej garderoby. 
 • Kanony piękna na świecie
  Zachodnie media donoszą o Brytyjce i jej oryginalnym eksperymencie… Kobieta rozesłała swoje zdjęcie do grafików w 18 krajach świata, z prośbą o retusz. Specjaliści od Photoshopa mieli tak przerobić jej fotografię, aby bardziej podobała się obywatelom ich kraju. Zobacz zdjęcia!
 • Karina Jelinek
  Do tych gwiazd, które chronią swoją prywatność z pewnością nie można zaliczyć Kariny Jelinek. 34-letnia modelka chętnie bierze udział w rozbieranych sesjach i nie ma nic przeciwko, jeśli paparazzi podglądają ją w trakcie opalania… topless. Zobacz zdjęcia!
 • Marika Fruscio
  Pamela Anderson za wpadkę z wypadającym biustem obwiniała osoby odpowiadające za garderobę... Pozostałe telewizyjne gwiazdki nie miały usprawiedliwienia. Zobacz co może się wydarzyć, kiedy przed kamerami pojawi się biuściasta ślicznotka!
 • Sydney Maler
  Mimo że internetową karierę rozpoczęła całkiem niedawno, udało jej się zdobyć publiczność liczoną w setkach tysięcy... Ślicznotka regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie i Facebooku. Jej wysportowanym ciałem zachwycają się czytelnicy męskich portali na całym świecie. Oto Sydney Maler!
 • Anja Rubik, Sasha Knezevic
  Anja Rubik od trzech lat jest żoną modela, Sashy Knezevica. W ostatnim wywiadzie, modelka przyznała, że choć kocha swojego męża, jeszcze dzień przed ceremonią miała wątpliwości, czy powinna pójść do ołtarza.
 • Ana Braga
  Ana Braga, brazylijska modelka znana z bardzo odważnych sesji dla „Playboya”, nie przebiera w środkach by zaistnieć w mediach. Bywało już, że 31-letnia blond piękność pozowała fotoreporterom bez stanika na plaży w Miami... Najczęściej można ją jednak spotkać opalającą się w skandalicznie kusych strojach kąpielowych... Zobacz zdjęcia!
 • Denise Milani
  Denise Milani to trzydziestoletnia modelka pochodząca z Czech. Biust w imponującym rozmiarze 39 DDDD stał się jej znakiem rozpoznawczym i przyniósł rozgłos. Naturalna i czarująca Czeszka zapewnia, że nie ma w sobie nic, co budziłoby skojarzenia z "plastikowymi" gwiazdami filmów dla dorosłych.
 • Rosie Jones
  Rosie Jones została okrzyknięta przez magazyn „Nuts” najseksowniejszą brunetką na naszej planecie. Nie jest to jedyny tytuł, jakim może pochwalić się ta urocza Brytyjka. Modelka jest także rekordzistką Guinnessa w… zakładaniu i zdejmowaniu staników na czas. Zobacz zdjęcia!