• Pokaz mody
  Miała na koncie kilka sukcesów i zaledwie 14 lat. Po 13-godzinnym pokazie mody w Szanghaju zapadła w śpiączkę i po dwóch dniach zmarła. Czy śmierć nastoletniej modelki Włady Dziuby sprawi, że świat mody przyhamuje?
 • Karolina Malinowska
  Afera z polskimi "modelkami", które świadczą usługi seksualne arabskim szejkom, wciąż odbija się szerokim echem w polskim show biznesie. Ostatnio głos w tej sprawie zabrała Karolina Malinowska, która nie kryje swojego oburzenia, wobec kojarzenia takich dziewczyn ze światem mody.
 • Anja Rubik
  Najlepsza polska modelka, Anja Rubik znalazła się ostatnio w centrum dyskusji, na temat promowania przez świat mody anorektycznych sylwetek. Gwiazda wybiegów zapewnia jednak, że sama nie choruje na zaburzenia żywienia.
 • We Francji puszyste kobiety pozwały do sądu słynnego dyktatora mody Karla Lagerfelda. Przyczyną są jego krytyczne wypowiedzi pod adresem osób z nadwagą.
 • Chuda modelka
  "W kulturze i w modzie promuje się dziś zachowania homoseksualne" - mówi telewizji Superstacja poseł Solidarnej Polski Tomasz Górski. I podaje przykład ze świata mody.
 • Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, iż Kate Upton, modelka znana z prezentacji strojów kąpielowych, stała się celem ataków portali promujących anoreksję. Okazuje się jednak, że z kobiecych kształtów pięknej Amerykanki drwiły nie tylko anorektyczki, ale także przedstawiciele świata mody.
 • Paris Hilton w roli modelki na pokazie kolekcji Andre Tan
  Choć trudno tak naprawdę stwierdzić, czym zawodowo zajmuje się Paris Hilton, grafik dziedziczki hotelarskiej fortuny jest mocno napięty. Jeszcze w piątek celebrytka gościła w Polsce, gdzie otwierała nowe centrum handlowe, a w sobotę już przechadzała się po wybiegu podczas ukraińskiego Tygodnia Mody. Hilton zaprezentowała kreację projektanta Andre Tana. Jak słynna celebrytka sprawdziła się w roli modelki?
 • Joanna Koroniewska
  Aktorka Joanna Koroniewska do tej pory chętniej spędzała czas w domu z dzieckiem niż na imprezach. Czy debiut prasowy w roli modelki zamieni ja w stałą bywalczynię pokazów mody? PAP Life opowiada o przełamywaniu pruderii w modzie i fazach na... kapelusze .
 • Anja Rubik
  Modeling to zawód o niezwykle krótkim stażu, w którym karierę rozpoczyna się bardzo wcześnie. Na wybiegach pojawiają się coraz młodsze dziewczęta, co doprowadza do sytuacji, w której 26-letnia modelka czuje się staro wśród koleżanek z branży .
 • Anja Rubik
  Anja Rubik to najlepsza polska top modelka, której udało się zrobić międzynarodową karierę. Zawodowo prezentuje kreacje najsłynniejszych projektantów, a co nosi na co dzień? Zobaczcie, jakie ubrania kryje garderoba Anji.