• Anja Rubik
  Anja Rubik zrobiła międzynarodową karierę w modelingu i jak sama zapewnia, w ojczyźnie zdarza jej się pracować głównie z powodów sentymentalnych. Okazuje się jednak, że także w Polsce, modelka może liczyć na gwiazdorskie stawki.
 • Ewa Lubert
  Ta seksowna blondynka to partnerka Tomasza Luberta, producenta muzycznego i gitarzysty zespołu Volver. Ewa Wojtasik jest modelką, posiadaczką agencji modelek oraz właścicielką jednego z najgorętszych polskich profili na Facebooku. Tym razem gorąca celebrtyka stała się bohaterką kampanii reklamowej promującej bieliznę erotyczną.
 • Keyara
  Keyara to popularna modelka bikini, wokalistka, a od niedawna także "wodzianka"... Urodę Amerykanki dostrzegli producenci 138 Water i zaproponowali jej udział w kampanii reklamowej. Oto efekty jej pracy!
 • Kobieta w bikini na plaży
  Nieunikniony negliż na plaży i wstydliwe obnażanie niechcianych krągłości? Są jeszcze gorsze upokorzenia. Większe katusze w konfrontacji z niedoskonałościami ciała przeżywają bowiem kobiety w… przymierzalniach. Co robić? Odchudzać się – powiedziałby dietetyk. „Przestać patrzeć na modelki!” – proponuje zamiast tego psycholog. Wszystkiemu winne bowiem kompleksy wynikające z porównywania się z "ideałami"...
 • Charlotte Casiraghi
  Arystokratka została modelką. Mowa o Charlotte Casiraghi z Monako. Wnuczka Grace Kelly promuje dom mody Gucci, jednak ma znacznie ambitniejsze plany – bynajmniej nie związane z modą.
 • Catrinel Menghia w reklamie Abartha
  "Nigdy nie zapomnisz swojego pierwszego razu" głosi hasło. Piękność, która wystąpiła w tej reklamówce nie ma nic do ukrycia. Dosłownie! Jej tatuaż w intymnym miejscu sprawia, że krew krąży z prędkością 200 km/h…
 • Diane von Furstenberg
  Modelka bez twarzy lub głowy – taki obrazek może się kojarzyć ze stereotypem mało inteligentnych gwiazd wybiegów. W tym przypadku jest jednak nawiązaniem do słynnych dzieł surrealisty Salvadora Dalego. Oto całkiem niezwykła kampania Diane von Furstenberg.
 • Weronika Rosati chce być modelką
  Weronika Rosati od lat próbuje zrobić karierę z prawdziwego zdarzenia. I choć udało jej się dostać rolę w serialu "Luck" obok samego Dustina Hoffmana, to nauczona doświadczeniem stara się zabezpieczyć sobie przyszłość na wypadek, gdyby ról znowu zabrakło. Chce być modelką. W reklamach...
 • Kate Moss w jednym z wywiadów wyznała, że kieruje się mottem "nic nie samkuje lepiej niż chudość"
  Słynna top modelka Kate Moss dwa lata temu zszokowała opinię publiczną wypowiedzią "nic nie smakuje lepiej niż chudość". Choć słowa te wywołały ogromne poruszenie, jedna z firm odzieżowych postanowiła umieścić je jako nadruk na koszulkach dla dzieci. Po interwencji oburzonych rodziców, ich sprzedaż w Wielkiej Brytanii została zakazana.
 • Oto najbardziej magnetyzujące miejsca na mapie ciała kobiety
  Kobiece ciało. Na jego piękno żaden mężczyzna nie pozostaje obojętny. Piersi, pośladki, wcięcie w talii… Na co szczególnie panowie zwracają uwagę? Odpowiedzi udzielają badania, które przyniosły zadziwiające rezultaty. Oto części kobiecego ciała, od których panowie nie mogą oderwać wzroku! Przygotuj się na zaskoczenie…