• Aleksander Kwaśniewski
  To jest wyraźna próba poszukiwania głosów w centrum, czyli pokazania, że jesteśmy prezydentem ponad podziałami - zauważył Aleksander Kwaśniewski pytany przez Monikę Olejnik o wystąpienie Andrzeja Dudy w Sejmie.
 • Aleksander Kwaśniewski
  Według definicji Prezesa jestem nihilistą, który 40 lat jest w jednym związku małżeńskim; który starał się ludziom nie czynić krzywdy, a raczej robić to, co możliwe na korzyść ludzi; który kieruje się mocnym moralnym kompasem w swoim życiu - powiedział w "Kropce nad i" w TVN24 Aleksander Kwaśniewski pytany o słowa prezesa Kaczyńskiego.
 • Gwiazdy na meczu Polska - Szkocja. Mroczek, Siwiec, Olejnik, Sikorski i Kwaśniewski na trybunach
  Na meczu Polska - Szkocja nie mogło zabraknąć gwiazd. Na trybunach Stadionu Narodowego pojawili się celebryci i politycy. Wśród nich byli m.in. Radosław Sikorski, Aleksander Kwaśniewski. Krystyna Loska, Natalia Siwiec, Monika Olejnik i Rafał Mroczek.
 • Aleksander Kwaśniewski
  Furorę w internecie zrobiło nagranie, na którym Aleksander Kwaśniewski w czasie wystąpienia na Ukrainie śpiewa z mównicy hymn ZSRR. Były prezydent wyjaśnił w programie Moniki Olejnik, dlaczego to zrobił. Chodziło o wyjaśnienie pewnego rosyjskiego fenomenu, ukazanego właśnie na przykładzie hymnu.
 • Były prezydent Aleksander Kwaśniewski
  "Informacja, że ta spółka jest własnością „człowieka Janukowycza” to jest pół prawdy, albo i ćwierć. Mykoła Złoczewski nie jest powiązany z Wiktorem Janukowyczem ani jego klanem" – powiedział Aleksander Kwaśniewski w Radiu ZET.
 • Aleksander Kwaśniewski
  Aleksander Kwaśniewski podtrzymuje, że nie był pod wpływem alkoholu po jednym ze spotkań Europy Plus. Wyjaśnia, że czuł się zmęczony po wielu dniach rozmów na lewicy. Były prezydent uważa, że jest stosowany wobec niego czarny PR i sugeruje, że stosował go także wobec niego... premier Tusk.
 • Monika Olejnik: Jeśli masz gust, to możesz fantastycznie wyglądać
  Zamiast przepytywać innych, odpowiada na pytania. Zamiast rozprawiać o polityce, snuje opowieści o diecie, siłowni, szpilkach i operacjach plastycznych. Monika Olejnik w najnowszym numerze „Wprost” pokazuje się od innej, stereotypowo „babskiej” strony.
 • Madonna
  Fachowo nosi nazwę diastema, my nazywamy ja po prostu szparą czy szparką. Przerwa między zębami, szczególnie jedynkami, w niektórych kulturach traktowana jest jak znak szczęścia. I choć w oku stomatologa i niejednego obserwatora jest defektem wartym usunięcia, wiele sław decyduje się pozostawić ją w oryginalnej postaci. Jedne ukrywają ją oszczędnie dawkując uśmiechy, inne w pełnej okazałości prezentują światu. Szparki znajdziemy wśród największych gwiazd muzyki i aktorstwa, dziennikarstwa i polityki. Noszą je byli prezydenci, nie przeszkadzają wybrankom najbardziej pożądanych mężczyzn świata. Komu przyniosły szczęście? Zobacz!
 • Które gwiazdy polskiego show-biznesu są najcenniejsze? Albo inaczej – udział których sław w kampaniach reklamowych przyniósłby zdaniem specjalistów największe zyski? Polska edycja magazynu „Forbes” opublikowała swój słynny doroczny ranking. Ranking, który zaskakuje i pokazuje miałkość sławy gwiazdek jednego sezonu i tęsknotę za prawdziwym autorytetem.