• Policjant
  Zakopiańska policja ustala tożsamość sprawców ataku na ratownika medycznego wezwanego do poszkodowanego pod stokiem narciarskim. Do ataku doszło w środę wieczorem na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem. Ratownik został uderzony w głowę.
 • Operator monitoringu
  Przed jednym z płońskich klubów doszło do brutalnego pobicia. Gdy kilkunastu młodych ludzi opuszczało lokal, jeden z nich został uderzony w twarz. Napastnik brutalnie kopał go w głowę, na co nikt inny nie reagował.
 • Warszawski tramwaj
  Po pobiciu pasażera Tramwaje Warszawskie zamierzają wprowadzić pełen monitoring w tych pojazdach, które go jeszcze nie posiadają (40 proc. taboru). Władze spółki wyraziły też ubolewanie z powodu reakcji motorniczego, który nie wykazał należytego zrozumienia wobec poszkodowanego.
 • Poseł Przemysław Wipler
  Minister spraw wewnętrznych przegląda materiały dotyczące posła Przemysława Wiplera. Ma to związek z upublicznieniem nagrań z października ubiegłego roku z policyjnej interwencji w nocy w Warszawie. Na ujawnionych fragmentach widać, że poseł Wipler zostaje obezwładniony i pobity przez funkcjonariuszy.
 • Przemysław Wipler
  Poseł Przemysław Wipler zarzuca policji, że pobiła go, gdy przed rokiem wyszedł z jednego z klubów w Warszawie. Na dowód pokazuje nagranie, które wcześniej opublikowały media. Widać na nim, jak Wipler został rzucony na ziemię i pobity. Prokuratura twierdzi z kolei, że nagranie zostało zmontowane, a policja nie przekroczyła uprawnień.
 • Przemysław Wipler
  Nagranie z monitoringu jest, widać na nim bójkę z udziałem policji i posła Przemysława Wiplera, jednak prokuratura nie chce go ujawnić. Dlaczego? Bo jak tłumaczy, może to utrudnić jej śledztwo.