• Zmarli w 2019 roku
  W dniu Wszystkich Świętych wspominamy nie tylko swoich bliskich, ale również tych znanych – aktorów, muzyków, literatów, polityków i naukowców, którzy odeszli pod koniec 2018 i w 2019 roku.
 • Tomasz Stańko, Kora, Roman Kłosowski, Agnieszka Kotulanka
  W dniu Wszystkich Świętych wspominamy nie tylko swoich bliskich, ale również tych znanych – aktorów, muzyków, literatów, polityków i naukowców, którzy odeszli pod koniec 2017 i w 2018 roku.
 • Odeszli w 2017
  W dniu Wszystkich Świętych wspominamy nie tylko swoich bliskich, ale również tych znanych – aktorów, muzyków, literatów, polityków i naukowców, którzy odeszli w 2017 roku.
 • Nie chcą na emeryturę
  Nawet jeśli mężczyźnie przyjdzie czekać emerytury do 67 roku życia, może się okazać, że czasu na przygotowanie się do niej było za mało… Facetowi ciężko pogodzić się z takim stanem rzeczy, zwłaszcza jeśli wiąże się on z koniecznością zrezygnowania z popularności i zainteresowania mediów. Jeśli celebryta oficjalnie ogłasza swoje przejście na emeryturę, warto do tych deklaracji podejść z dystansem. Ci gwiazdorzy nie owijają w bawełnę. Emerytura nie jest dla nich!
 • Nie grzeszą urodą
  Piękno... w tym wypadku to kwestia wyjątkowo delikatna. Zdolni, utalentowani, popularni, bogaci... można o nich powiedzieć wiele tylko nie to, że grzeszą urodą. Ci gwiazdorzy na pewno nie wszystkim się podobają, mimo to świetnie funkcjonują w świecie show-biznesu. Zobacz galerię!
 • Najbardziej wpływowi w 2011
  Twórcy portalu Askmen.com we współpracy z redaktorami "Vanity Fair" stworzyli listę 49 najbardziej wpływowych mężczyzn mijającego roku. Ścisłą czołówkę rankingu stanowią same bardzo dobrze znane osobistości, jednak czy nie uważacie, że kilku nazwisk zabrakło? Zobacz galerię!
 • Znani kobieciarze
  Podboje tych panów były tak doniosłe, że część z nich wyróżniono w zestawieniu 10 żyjących legend seksu magazynu "Maxim". Inni znaleźli swoje miejsce na niemniej interesującej liście najbardziej znanych kobieciarzy świata. Wśród tych drugich są i tacy, którzy mieli w swoim życiu nawet kilka lub kilkanaście tysięcy partnerek... Zobacz zdjęcia!