• To nie koniec sprawy Nergala. Śledczy złożyli apelację
  To nie koniec prawnych problemów Nergala. Gdańscy śledczy złożyli apelację od wyroku sądu, który uniewinnił muzyka od zarzutów o zniszczenie Biblii.
 • Fani Jacksona przed gmachem sądu
  Proces kardiologa Conrada Murraya, oskarżonego o spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, rozpoczął się we wtorek w Los Angeles. Osobisty lekarz króla muzyki pop nie przyznaje się do winy. Jego obrońca twierdzi, że piosenkarz sam był winien swojej śmierci.
 • Conrad Murray
  Proces kardiologa Conrada Murraya, oskarżonego o spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, rozpoczął się we wtorek w Los Angeles. Osobisty lekarz króla muzyki pop nie przyznaje się do winy. Odpowiada z wolnej stopy po wpłaceniu 75 tysięcy dolarów kaucji.
 • Nergal
  Sąd Rejonowy w Gdyni uniewinnił w czwartek lidera death metalowego zespołu Behemoth Adama Darskiego - Nergala oskarżonego o znieważenie uczuć religijnych. Na koncercie w 2007 r. muzyk podarł Biblię, nazywając ją "księgą kłamstw".
 • Peja nie nawoływał do przemocy - uznał sąd
  Sąd Okręgowy w Poznaniu umorzył w poniedziałek postępowanie przeciwko znanemu raperowi Ryszardowi A. ps. Peja, który - według policji - miał podczas koncertu w Lesznie nawoływać w swoich utworach do przemocy.
 • Lekarz Jacksona przed sądem w przyszłym roku
  Najwcześniej w styczniu 2011 roku stanie przed sądem były osobisty lekarz Michaela Jacksona. Poinformował o tym w poniedziałek portal "Tmz.com". Prokuratura oskarża doktora Conrada Murray'a o nieumyślne spowodowanie śmierci piosenkarza.