• M.I.A. współpracuje z twórcą Wikileaks Julianem Assange'em
  M.I.A. nawiązała współpracę z założycielem WikiLeaks, Julianem Assange'em. Wokalistka dostarczy muzykę do nowego programu Australijczyka , "The World Tomorrow" .
 • Monika Kuszyńska, po wypadku jakiemu uległa 6 lat temu, wycofała się z życia publicznego i zawiesiła swoją muzyczną karierę. Teraz artystka zdecydowała się na powrót do show biznesu i od niedawna możemy oglądać ją w roli trenerki muzycznego zespołu w show "Bitwa na głosy". Talentów do swojej drużyny Monika szukała w rodzinnej Łodzi.
 • "Bitwa na głosy"
  W programie "Bitwa na głosy" w minioną sobotę doszło do kolejnego wokalnego starcia, tym razem pomiędzy zespołami Kamila Bednarka, Ryszarda Rynkowskiego, Moniki Kuszyńskiej i Natalii Kukulskiej. Zwycięzcą okazał Kamil Bednarek, którego występ porwał publiczność w rytmie reggae.
 • Jak zapewnił prezes Telewizji Polskiej Juliusz Braun, w swojej wiosennej ramówce, stacja TVP Kultura ma propozycje kulturalne zarówno dla najszerszej publiczności, jak i przedsięwzięcia adresowane do bardziej wymagającego i lepiej przygotowanego widza.
 • Robert Janowski w "Jaka to melodia"
  Już w najbliższym odcinku programu "Jaka to melodia", najlepsi uczestnicy lutego zmierzą się w wielkim finale miesiąca. W rozmowie z Faktem, Robert Janowski opowiedział o kulisach tego specjalnego odcinka .
 • Sonia Bohosiewicz w programie "Tak leciało!"
  W nowej, wiosennej edycji muzycznego show, "Tak to leciało!", wystąpi Sonia Bohosiewicz. Popularna aktorka, grająca główną rolę w nowym serialu Dwójki "Aida" udowodni, że prawdziwa gwiazda świetnie radzi sobie nie tylko przed kamerą, ale także przed mikrofonem .
 • W dniach 25 marca - 6 kwietnia w Warszawie odbędzie się 16. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena. Publiczność będzie miała okazję wysłuchać 15 koncertów pod dyrekcją światowej sławy dyrygentów - m.in. Andrzeja Borejki, Ingo Metzmachera i Valeryego Gergieva .
 • Kasia Burzyńska
  Wiosną 4fun.tv odda jeszcze więcej władzy w ręce widzów i internautów. Poza dawką dobrej muzyki, na antenie stacji pojawią się sprawdzone formaty w zupełnie nowej odsłonie, premierowe programy i listy przebojów oraz nowa prezenterka, Katarzyna Burzyńska. Wiosenna ramówka stacji ruszy w marcu.