• Marek Chrzanowski
  Prawnik, któremu były już szef KNF Marek Chrzanowski miał pomóc dostać pracę w Getin Banku Leszka Czarneckiego mówi, że nie miał o tym wsparciu pojęcia, pisze "Gazeta Wyborcza". Teraz zasiada w radzie nadzorczej Plus Banku Zygmunta Solorz-Żaka. Wcześniej, w 2017 r., został członkiem Rady Nadzorczej Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.
 • Premier Ewa Kopacz
  "Niech to, co nas łączy, będzie ważniejsze od tego, co nas różni. Niech rok 2015 zbliży nas do siebie" - mówiła w swym wystąpieniu Ewa Kopacz. Kancelaria premiera opublikowała noworoczne życzenia od szefowej rządu. Trwające 4:47 nagranie było ponad dwa razy dłuższe niż życzenia składane przez byłego premiera Donalda Tuska.
 • Przmysław Wipler i nagranie z monitoringu
  Poseł Przemysław Wipler chce wyjaśnień od premier Kopacz, ministrów i szefów policji. Media ujawniły nagrania z monitoringu miejskiego, na których widać, jak przed rokiem został pobity przez policję.
 • Radosław Sikorski
  Błąd w stenogramach opublikowanych przez "Wprost". Jaki deal zawarł Donald Tusk z Andrzejem Seremetem? To pytanie pada, odkąd tygodnik opublikował fragmenty stenogramów rozmowy Radosława Sikorskiego i Jacka Rostowskiego. Pytania o ten układ padały także w środę z trybuny sejmowej. Tymczasem po dokładnym wsłuchaniu się w opublikowane właśnie nagranie wychodzi na to, że Sikorski mówi o dealu Seremeta z... PiS-em.
 • Recep Tayyip Erdogan
  To nagranie może doprowadzić do upadku rządu. Słychać na nim, jak ktoś - prawdopodobnie premier - radzi swojemu synowi, by zabrał z domu gotówkę. Ostrzega go przed antykorupcyjną akcją policji.
 • Szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz
  Nie ma powodów do zwolnienia szefa gabinetu politycznego ministra spraw wewnętrznych Pawła Majchera - mówi szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz.
 • Donald Tusk
  Premier zasłużył na mandat? "Fakt" pisze, że Donald Tusk został przyłapany na przekroczeniu prędkości. Co ważne, przyłapany przez fotoreporterów, bo mandatu nikt mu nie wystawił.
 • Donald Tusk i Ryszard Milewski na meczu Lechii Gdańsk. 17 października 2010
  Czy spotkanie z premierem, o którym mówił rzekomy pracownik kancelarii premiera, który dzwonił do prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku, byłoby dla sędziego Ryszarda Milewskiego pierwszym takim kontaktem z szefem rządu? Niekoniecznie. TVN24 pokazuje zdjęcia, na których widać obu panów kibicujących niemal ramię w ramię na meczu Lechii Gdańsk.