• Kevin Hart
  Amerykański aktor, producent filmowy i telewizyjny, komik Kevin Hart poinformował w czwartek w nocy na Twitterze, że postanowił zrezygnować z prowadzenia tegorocznej ceremonii wręczania Oscarów, prestiżowych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.
 • Kinga Rusin na Oscarach
  Kinga Rusin jak co roku została wysłana przez stację TVN do Los Angeles, by relacjonować rozdanie Oscarów. Dziennikarka właśnie opublikowała pierwsze zdjęcia z czerwonego dywanu.
 • Oscary
  Niesamowite zamieszanie było finałem gali rozdania tegorocznych Oscarów. Warren Beatty, który wraz z Faye Dunaway wręczał najważniejszą statuetkę, otrzymał kopertę, w której zapisana była zwyciężczyni w kategorii najlepsza aktorka. Oczytał więc nazwę "La La Land" - twórcy weszli na scenę i zdążyli podziękować całej serii ludzi. W pewnej chwili okazało się, że zwycięzcą jest film "Moonlight"! Oto pełna lista zdobywców najważniejszych nagród filmowych.
 • Oscary 2016 - statuetka przed wejściem do Dolby Theatre
  Przed nami oscarowa noc, prestiżowe statuetki zostaną rozdane już po raz 88. W tym roku Oscarom towarzyszą protesty i oskarżenia afroamerykańskich twórców kina o rasizm akademii filmowej. Swoich praw domagają się również filmowi kaskaderzy.