• Madonna
  Mężczyźni wolą blondynki. A za najwspanialszą blondynkę świata wciąż uważana jest Marylin Monroe. Oto wyniki ankiety przeprowadzonej przez One Poll. „To niesamowite, że dzisiaj, niemal pół wieku po jej śmierci, Marilyn ciągle jest najwspanialsza” – dziwi się rzecznik firmy. Druga była Grace Kelly, a podium uzupełnia Brigitte Bardot. Dalej znalazły się kolejno: 4. Cameron Diaz 5. Holly Willoughby 6. Joanna Lumley 7. Scarlett Johansson 8. Stevie Nicks 9. Olivia Newton-John 10. Debbie Harry 11. Madonna 12. Doris Day 13. Goldie Hawn 14. Gwen Stefani 15. Denise Van Outen 16. Barbara Windsor 17. Honor Blackman 18. Tess Daly 19. Charlize Theron 20. Paris Hilton. Zobacz najwspanialsze blondynki wszech czasów!
 • Gala finałowa Miss Universe
  Meksykanka Jimena Navarrete najpiękniejszą kobietą świata. 22-letnia piękność zdobyła w nocy z poniedziałku na wtorek w Las Vegas koronę Miss Universe 2010. 22-letnia brunetka z Meksyku pokonała 82 rywalki z całego świata. Koronę Miss Universe odebrała z rąk ustępującej królowej piękności, Wenezuelki Stefanii Fernandez. Pierwszą wicemiss została najpiękniejsza Jamajka, Yendi Phillipps, a drugą - Australijka Jesinta Campbell. Do finału nie zakwalifikowała się Polka Maria Nowakowska. Olśniewającą galę w Las Vegas w amerykańskim stanie Nevada zorganizował amerykański miliarder Donald Trump. Zobacz najpiękniejszą kobietę we Wszechświecie i jej piękne rywalki.
 • Miss USA w stroju narodowym
  Ruszyło odliczanie do wyboru najpiękniejszej kobiety na świecie, ba, nawet w całym Wszechświecie. Kandydatki do tytułu Miss Universe 2010 zaprezentowały się w strojach narodowych. Oto cała egzotyka i różnorodność różnych stron świata – widziana w urodzie kobiet i ich niezwykłych kreacji. Zobacz zdjęcia!
 • To wydarzenie powinno zainteresować amatorów kobiecej urody. Za dwa tygodnie Płock stanie się światową stolicą piękna. Podczas trzydniowej imprezy odbędą się aż trzy finały konkursów piękności gromadzących panie z całego świata: gale finałowe Miss Polski Nastolatek 2010, Miss Polski 2010 oraz Supernational 2010. Będzie można podziwiać 24 rodzime piękności oraz 70 najpiękniejszych kobiet globu  - m.in. z Peru, Tajlandii, Nigerii, Nowej Zelandii, Islandii, czy Dominikany. Do tego wystąpi cały zastęp gwiazd telewizji i estrady. Zobacz!
 • Anna Tarnowska
  Uroda Polek znów została wyróżniona za granicą. 24-letnia Anna Tarnowska została 2. wicemiss świata studentek. Piękna rodaczka ma już całą kolekcję tytułów. Czy trudno się dziwić tym sukcesom?
 • Miss Irlandii oraz najpiękniejsza z Trynidadu i Tobago
  Już niebawem konkurs, w którym zmierzą się najpiękniejsze nie tylko na świecie, ale w całym Wszechświecie – Miss Universum. W Las Vegas, które jest gospodarzem imprezy, trwają przygotowania: mierzenie kreacji, próbne fryzury, zdjęcia i makijaże. Ceremonia odbędzie się 23 sierpnia. Oto jej przedsmak!
 • W jakim wieku kobieta osiąga szczyt swojej urody i seksapilu? Jako świeża nastolatka, dynamiczna 20-latka, doświadczona 30-latka a może elegancka 40-latka? Oto wyniki badań. Uwaga! Są dość zaskakujące i nie do końca zgodne z przyjętym stereotypem…