• Natalia Przybysz i Tymon; fot. Adrian Chmielewski
    Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST zakończył się pierwszym w Polsce koncertem "Tribute to David Bowie". "Jak wszyscy, najbardziej z repertuaru Bowiego lubię przeboje" - z rozbrajającą szczerością przyznał kiedyś wielki Philip Glass. I właśnie przeboje w Toruniu zaśpiewali m.in. Tomek Makowiecki, Natalia Przybysz, Tymon Tymański czy przebrana za Mirelle Mathieu Brodka.
  • Anna Kalczyńska, Natalia Przybysz, Nergal
    Wywiad Natalii Przybysz, w którym piosenkarka opowiedziała o dokonanej aborcji, wzbudził falę silnych emocji w polskim społeczeństwie. Na artystkę z jednej strony wylała się lawina hejtu, z drugiej zaś znalazły się głosy wsparcia i podziwu dla odwagi. Również wśród jej koleżanek i kolegów z show biznesu opinie są bardzo podzielone.
  • Fantazyjne kreacje na Open’er Festival
    Wielkie święto muzyki mamy już za sobą, emocje jednak jeszcze nie opadły. Nie tylko te muzyczne, ale również – modowe. Niektóre gwiazdy tegorocznego Open’er Festiwal zaprezentowały niezwykle fantazyjne kreacje. Feeria neonowych kolorów i graficznych wzorów, niesztampowe kroje, zaskakujące zestawienia i stylizacje z innej epoki – taką rewię mody w wydaniu muzycznych sław oglądaliśmy na scenie w Gdyni. Wybraliśmy dla Was te najciekawsze. Zobaczcie zdjęcia!