• Paulina i Natalia Przybysz na pokazie Mariusza Przybylskiego.
  W tym przypadku "prawie" nie robi wielkiej różnicy... Oto kolejny dowód na to, że nawet całkiem niezła figura może zostać zniekształcona niedopasowaną kreacją.
 • Ciąże, które zaskoczyły polski show-biznes.
  Coraz więcej kobiet odkłada decyzję o macierzyństwie i twierdzi, że w życiu nie ma idealnej chwili na zajście w ciążę. Te starsze, które wciąż nie spełniają się jako matki, mówią nawet, że byłoby lepiej, gdyby wcześniej poddały się losowi i pozwoliły mu "zadecydować za siebie". Na szczęście nie wszystkie panie mają takie dylematy i nawet gwiazdy będące u szczytu kariery decydują się na zwolnienie tempa właśnie dla dziecka! Kobiety, które przedstawiamy, wprawdzie zaskoczyły show-biznes swoimi ciążami - musiano dla nich zmieniać scenariusze seriali, w których grały i zmieniać plany koncertowe - ale są szczęśliwymi matkami, choć mało kto podejrzewał, że to właśnie one szybko będą musiały odnaleźć się w tej trudnej roli. Zaszły w ciążę, urodziły i znowu z sukcesem wróciły (lub dopiero wracają) do gry. Za to należą im się brawa!
 • Natalia Przybysz pokazuje się na scenie w coraz bardziej odważnych kreacjach.
  Pewne trendy w modzie powracają jak bumerang. O tym, że nadchodzi czas na wielki comeback jakiegoś elementu odzieży, dowiadujemy się zwykle, podglądając gwiazdy. Na zakończonym już Heineken Open'er Festival 2011 Natalia Przybysz z zespołu Sistars lansowała modę na odkryty brzuszek. Czy to będzie hit sezonu?
 • Najlepszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi publiczności i mediów? Pokazanie biustu!
  Wystarczy nie założyć bielizny, aby suknia szczelnie okrywająca ciało stała się nieziemsko seksowna!
 • Czas na lans! Gwiazdy na 10. urodzinach perfumerii Douglas.
  Od otwarcia pierwszej perfumerii Douglas w naszym kraju minęła już dekada. Z tej okazji pod Arkadami Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala jubileuszowa. Oczywiście nie zabrakło na niej gwiazd. Zobacz, w jakich kreacjach zaprezentowały się gwiazdy tego wieczoru. Czy wybory, których dokonały, jeśli chodzi o stylizację, dodały im urody, czy może nie były trafione?