• Flaga Izraela
  Co najmniej siedem osób zostało rannych w centrum Izraela w ostrzale rakietowym przeprowadzonym w poniedziałek o świcie ze Strefy Gazy - przekazały służby ratunkowe. Premier Izraela Benjamin Netanjahu zapowiedział, że jego wizyta w USA będzie krótsza.
 • Benjamin Netanjahu
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu przyjedzie 13 lutego na bliskowschodnią konferencję w Warszawie - poinformowało w niedzielę jego biuro. Dzień później szef izraelskiego rządu wróci do swojego kraju.
 • Benjamin Netanjahu
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu przed rozpoczęciem rozmów z prezydentem Donaldem Trumpem w Białym Domu w poniedziałek podziękował amerykańskiemu przywódcy za "historyczną decyzję" o przeniesieniu ambasady USA z Tel Awiwu do Jerozolimy.
 • Mitt Romey
  Republikański kandydat do prezydentury Mitt Romney i premier Izraela Benjamin Netanjahu Wyrazili w piątek zgodną opinię, że w interesie USA i Izraela leży niedopuszczenie do uzyskania przez Iran możliwości produkowania broni nuklearnej.
 • Flagi Iranu i Izraela
  Były szef Mosadu Meir Dagan uważa, że Izrael musi zastanowić się nad alternatywą dla militarnego uderzenia na obiekty nuklearne Iranu. Zasugerował jako alternatywne działanie wsparcie grup irańskiej opozycji.
 • Flagi Iranu i Izraela
  Czy to kolejny krok w stronę wojny z Iranem? Izrael zwrócił się do USA o dostarczenie samolotów tankowania powietrznego i ulepszonych bomb do niszczenia betonowych umocnień, co mogłoby zwiększyć jego zdolność zaatakowania obiektów nuklearnych Iranu - poinformował przedstawiciel władz Izraela.