• Limuzna prezydenta Baracka Obamy
  Informacja o tym, że policyjne SMS-y trafiały na nieuprawniony numer telefonu, postawiła na nogi służby kryminalne. Rzecz działa się podczas wizyty Baracka Obamy w Polsce.
 • Barack Obama
  Barack Obama jest w drodze do Polski. Prezydencki samolot Air Force One wyląduje na Okęciu przed 10 rano. Przedstawiciele Białego Domu mówią, że głównym celem wizyty Obamy jest uczczenie demokratycznych przemian w Europie środkowo-wschodniej kwestie bezpieczeństwa w regionie w związku z kryzysem na Ukrainie.
 • Barack Obama
  Każdy będzie miał wstęp na Plac Zamkowy w Warszawie podczas przemówień Baracka Obamy i Bronisława Komorowskiego 4 czerwca (godz. 11.30) . Nie przewidziano specjalnych akredytacji, choć oczywiście zostaną zachowane względy bezpieczeństwa.
 • Barack Obama
  W geście solidarności z Polską przebywający z wizytą w Warszawie prezydent USA Barack Obama zaproponuje złagodzenie reżimu wizowego dla Polaków podróżujących do Stanów Zjednoczonych - podał w sobotę Reuters, powołując się na wysokiego rangą polskiego dyplomatę. Sam prezydent USA po spotkaniu z prezydentem Bronisławem Komorowskim wypowiadał się na ten temat enigmatycznie.
 • Barack Obama w Warszawie
   To, jak zmienił się wizerunek USA w Polsce, najbardziej widać w rozbieżnych głosach starego i młodego pokolenia Polaków - pisze w sobotę dziennik "International Herald Tribune" w artykule zatytułowanym "Polacy postrzegają wizytę Obamy przez pryzmat pokoleń".
 • Bronisław Komorowski i Barack Obama
  Prezydent Barack Obama potwierdzi w sobotę zaangażowanie USA na rzecz bezpieczeństwa Polski poprzez porozumienie o stałej obecności niewielkiego oddziału wojsk lotniczych USA w Polsce - poinformował Reuters powołując się na przedstawicieli Białego Domu. W sobotę Obama ma rozmawiać z premierem Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim.
 • Barack Obama
  Od ceremonia oficjalnego powitania na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego rozpoczęła się w sobotę rano bilateralna część wizyty prezydenta USA Baracka Obamy w Warszawie.
 • Barack Obama
  Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama spotkał się w sobotę rano z kierownictwem i funkcjonariuszami Biura Ochrony Rządu. Do spotkania doszło w hotelu Mariott.
 • Bronisław Komorowski i Barack Obama
  Po zakończonym w piątek późnym wieczorem roboczym obiedzie, na którym Barack Obama spotkał się z uczestnikami szczytu Europy Środkowej, doszło jeszcze do spotkania prezydenta USA, prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza i prezydenta Bronisława Komorowskiego.
 • Kompania honorowa czeka na amerykańskiego prezydenta
  Amerykański prezydent jest już w Warszawie. Wizyta, jak na razie, przebiega bez żadnych zakłóceń. Barack Obama, w asyście kompanii honorowej wsiadł do swej pancernej limuzyny i ruszył w drogę, zgodnie z planem podróży.