• Policja
  Przed sądem stanie 44-letni kierowca, który pod wpływem alkoholu potrącił autem w okolicach Koluszek (Łódzkie) dwie dziewczynki w wieku 9 i 10 lat - starsza z nich zginęła na miejscu. Akt oskarżenia w tej sprawie skierowała do sądu Prokuratura Rejonowa w Brzezinach.
 • Aleksandra Kwaśniewska
  Ola Kwaśniewska dzielnie znosi fakt, iż o jej rodzicach często mówi się i pisze w negatywnym kontekście. Ostatnio jednak cierpliwość córki byłego prezydenta się skończyła, bowiem postanowiła zareagować na mem o swoim tacie.
 • Kierowca
  Pijany ojciec, jadąc ponad 150 km/h wiózł troje dzieci. To 38-letni mieszkaniec gminy Sosnowica - mówi Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
 • Misiek Koterski
  Michał Koterski, swego czasu miał poważne problemy z używkami. Aktor twierdzi, że nie obwinia za nie ojca, który jest od lat niepijącym alkoholikiem.
 • Nastolatek
  40 proc. dzieci w wieku 15 lat było przynajmniej raz pod wpływem alkoholu. Papierosów próbuje rocznie 180 tys. nieletnich, a co czwarty sięga po narkotyki – wynika z badań Instytut Psychiatrii i Neurologii. W wielu przypadkach eksperymentowanie z używkami może doprowadzić do uzależnienia. Rodzice chcący uchronić dziecko przed nałogami powinni rozmawiać otwarcie o tego typu zagrożeniach, a przede wszystkim dawać dobry przykład w domu.
 • Michał Wiśniewski
  Gwiazdy niechętnie przyznają się publicznie do swoich słabości. Chyba, że ich kariera dogorywa, a intymne wyznania stanowią jedyną nadzieję na ponowne skupienie na sobie uwagi mediów. Taką strategię wybrał Michał Wiśniewski.
 • Karetka pogotowia
  Polska, wieś Zwiernik, Podkarpacie. Dwumiesięczny chłopiec, czteroletnia dziewczynka, sześcioletni chłopiec i ich dziesięcioletnia siostra. Wszyscy pijani. Podobnie jak ich rodzice. Taki obrazek zastali policjanci wezwani na interwencję.
 • Ojciec twierdzi, że dziecko mu wypadło. A śledczy sprawdzą, czy kompletnie pijany 29-latek nie znęcał się nad swą dwumiesięczną córką. Dziewczynka w stanie ciężkim trafiła o szpitala.
 • O. Tadeusz Rydzyk
  Ojciec Tadeusz Rydzyk stanął po stronie pijanego biskupa, który wsiadł po alkoholu za kółko i spowodował wypadek: "Jest psychicznie zmiażdżony" - mówił na antenie Radia Maryja o biskupie pomocniczym Piotrze Jareckim, który w sobotę staranował latarnię. Policjanci stwierdzili, że duchowny miał 2,6 promila alkoholu.
 • Rihanna
  Ostatnio świat obiegły zdjęcia Rihanny, która skręcała sobie jointa na głowie swojego ochroniarza. Czy gwiazda  już tak bardzo przyzwyczajona do palenia marihuany?