• LemON
  Rok 2012 był na polskim rynku czasem udanych debiutów. Kamp!, LemON, Olivia Anna Livki, Mela Koteluk i Noko nagrali płyty, o których mówiło się głośno i nader pochlebnie. Ale nie tylko młodzież zwracała na siebie uwagę słuchaczy. Uznani wykonawcy również nie zawiedli...
 • Olivia Anna Livki debiutuje na polskim rynku płytą "The Name Of This Girl Is"
  Olivia Anna Livki była sensacją polsatowskiego "Must be the music". Teraz debiutuje na polskim rynku płytą "The Name Of This Girl Is", a na porównania z PJ Harvey odpowiada krótko: – Nie potrafię zliczyć, ile razy byłam właśnie do niej porównywana. Bo trzymam gitarę basową w ręku, mam pochwę między nogami i duży nos.
 • Olivia Anna Livki wydaje deutancki album w wytwórni Kayah
  W październiku ukaże się debiutancka płyta znanej z pierwszej edycji programu "Tylko muzyka. Must Be The Music" – Olivii Anny Livki.
 • Ciekawski juror Adam Sztaba
  Drugi półfinał "Must be the music" już za nami. Z rozgrywki odpadła faworytka jurorów Olivia Anna Livki i mroczny Elvis – Krystian Maliszewski. Widzom bardziej podobały się występy punkowych dzieciaków z Little Breaver oraz wirtuoza gitary Piotra Resteckiego. To właśnie oni zagrają w wielkim finale.