• Gwiazdy na pokazie zimowo-karnawałowej kolekcji Deni Cler Milano.
    Wczoraj na pokazie w warszawskiej restauracji Amber Room marka Deni Cler Milano zaprezentowała wybrane modele ze swojej zimowo-karnawałowej kolekcji. Na wybiegu dominowały czyste w formie i maksymalnie uproszczone fasony. Sukienki - bardzo kobiece, począwszy od małej czarnej z wysmakowanym detalem po długie eleganckie, delikatnie powłóczyste suknie - są podstawowym elementem kolekcji. Większość modeli wykonana została ze szlachetnych i najbardziej wyszukanych tkanin podkreślających sylwetkę. Główną rolę odgrywały granat, biel i czerń. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd - wiernych fanek doskonałej marki. Zobaczcie, kto pojawił się na pokazie.
  • Wielki Mecz Politycy kontra Gwiazdy TVN 2011 - gwiazdy w roli cheerleaderek.
    Wielki Mecz Politycy kontra Gwiazdy TVN, który odbył się w miniony weekend w Warszawie, pozwolił nam utwierdzić się w przekonaniu, że za każdym sukcesem mężczyzn stoją kobiety...! Jesteśmy przekonani, że o zwycięstwie gwiazdorów TVN-u na boisku w dużym stopniu zadecydował doping wspaniałych cheerleaderek, w rolę których wcieliły się ich telewizyjne koleżanki! Politycy nie pomyśleli o takim wsparciu i ponieśli klęskę! Cóż: w kobietach siła! Szczególnie w tak pięknych jak te, które naciągnęły wczoraj na siebie seksowne czarno-różowe stroje i gorąco zagrzewały kolegów do walki! Zobaczcie sami!
  • Gwiazdy pokazały nogi na Fashion Designer Awards 2011
    Jak donosi "Fakt", gwiazdy poczuły już lato - piękne polskie aktorki chętnie prezentują nienaganne sylwetki i odsłaniają nogi. Wczoraj, podczas imprezy Fashion Designer Awards 2011 można był podziwiać prawdziwy wysyp kreacji o długości mini, którymi gwiazdy podkreślały swoje bajecznie długie nogi.