• Opel astra OPC
    Oto opel astra OPC - najbardziej jadowita wersja auta produkowanego w Gliwicach. 2-litrowe turbobenzynowe serce produkuje 280 KM i 400 Nm. Prędkość maksymalna - 250 km/h. Zdaniem ludzi z Opla - astra nigdy jeszcze nie była tak szybka. Pod karoserią OPC zastosowano rozwiązanie normalnie dostępne jedynie w samochodach sportowych z wysokiej półki - przednie zawieszenie z kolumnami HiPerStrut - mechanizm wszczepiono z usportowionej insigni OPC. W porównaniu ze standardowym zawieszeniem McPherson w modelu astry, HiPerStrut ma zmniejszony kąt pochylenia sworznia zwrotnicy i offset oraz krótszy promień zataczania. Zdaniem inżynierów poprawia to prowadzenie i przyczepność kół, na zakrętach samochód ma prowadzić się dosłownie jak po sznurku. Twórcy twierdzą, że HiPerStut redukuje znoszenie opon, co pozwala na umieszczenie w nadwoziu kół o większej średnicy.
  • Pod maską liczba koni mechanicznych o jakiej jeszcze nikt nie słyszał! Wygląd sensacyjny! Dziennik.pl ustalił co tak niesamowitego wyprodukuje fabryka samochodów w Gliwicach i co w tajemnicy oglądali jej pracownicy.  
  • Sensacja! Dwa nowe auta z Polski!
    Kompletne zaskoczenie! Tego nikt się nie spodziewał! Gliwicki zakład General Motors zajmie się produkcją dwóch najnowszych modeli Opla. Oto szczegóły gorącej informacji.