• Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska
    Kiedy Monika Pietrasińska zaistniała w mediach, od razu okrzyknięto ją drugą Natalią Siwiec. Modelka nigdy nie powiedziała wprost, że inspirowała się urodą "Miss Euro", doskonaląc swoje ciało (tego nie ukrywa), ale obie panie chyba za sobą nie przepadają, bo kiedy są gośćmi na tych samych imprezach, próżno próbować zrobić im wspólne zdjęcie. To nie zmienia jednak faktu, że podobieństwo między nimi naprawdę rzuca się w oczy!
  • Natalia Siwiec
    O tym, że Natalia Siwiec lubi poprawiać urodę, wiadomo nie od dziś. Szkoda tylko, że nie udało jej się we właściwym momencie powiedzieć "dość". Modelka właśnie dołączyła do grona kobiet, których twarz wygląda na skrajnie napompowaną. Zobaczcie zdjęcia.
  • "Miss Euro 2012" Natalia Siwiec
    Zaledwie 6 lat temu Natalia Siwiec - wtedy partnerka Damiana Gorawskiego i triumfatorka konkursu Miss Bikini Of China Gate, dziś znana jak Miss Euro 2012 - nie była powalającą pięknością, nie nosiła ciężkiego makijażu i nie miała bujnej fryzury. Od tamtej pory jej twarz uległa jednak niezwykłej zmianie: nos stał się znacznie węższy, a usta bardziej wydatne. Zobaczcie tę metamorfozę!