• Paulina Smaszcz-Kurzajewska
  Cudów nie ma! Nie damy się przekonać, że naturalne piersi mogą mieć kształt idealnych piłek oddzielonych TAKIM zagłębieniem i TAK trzymać pion. Co więcej: nie damy sobie wmówić, że odkrywanie takich skarbów jest sexy... Pytamy więc (nie)śmiało: dlaczego Paulina Smaszcz-Kurzajewska chwali się tak dekoltem? Czy naprawdę jest dumna z rowu, który tam ma...?
 • Gigantyczny biust Courtney Stodden
  Patrząc na jej ciało, aż trudno uwierzyć, że ta kobieta ma tylko 19 lat i, co ciekawe, chyba jest dumna z tego, jak wygląda, bo niezwykle chętnie eksponuje sztuczne krągłości i nic nie robi sobie z tego, że żadna kreacja, w której się pokazuje, nie jest w stanie udźwignąć ciężaru jej ogromnych piersi...
 • Ciało Courtney Stodden
  Jeśli jeszcze coś nas może zaskoczyć w show-biznesie, to TO z pewnością jest właśnie coś takiego! PETA zaprosiła do udziału w swojej kampanii promującej wegetarianizm 19-letnią Courtney Stodden - jedną z najmłodszych ofiar chirurgii plastycznej. MEGAwielkie sztuczne piersi w służbie szczytnemu celowi? Otóż to!
 • Coco Austin, Pamela Anderson i Crystal Hefner
  Trzy blond kociaki: 27-letnia Crystal Hefner, 34-letnia Coco Austin i 46-letnia Pamela Anderson pojawiły się ostatnio na otwarciu nowego klubu w Los Angeles. Wszystkie panie słyną z zamiłowania do poprawiania urody skalpelem i pokazywania ciała. Która prezentowała się najlepiej?
 • Piersi Janice Dickinson
  To nie jest apetyczny widok... Piersi 58-letniej byłej gwiazdy wybiegów są tak zniszczone wieloma operacjami plastycznymi, że coraz trudniej jej to ukryć. Zresztą ona chyba wcale tego nie chce, bo wciąż dumnie nosi głębokie dekolty. Zobaczcie.
 • Victoria Beckham
  Jej przygody ze skalpelem obrosły już legendą. Piersi Victorii Becham przechodziły spektakularne metamorfozy. Najpierw „rozrosły” się o kilka rozmiarów. Na usunięciu implantów się jednak nie skończyło - Posh planuje kolejną operację biustu…