• Jeden z oddziałów Alior Banku
  Alior Bank reklamujący się hasłem "wyższa kultura bankowości", ostro podpadł swoim klientom. Na Facebooku i forach internetowych masowo skarżą się na praktyki banku, który niespodziewanie zaczął pobierać opłaty za "bezpłatne" konta i przysyła bardzo drogie monity.
 • Darmowe bankomaty to fikcja. Sprawdź ile naprawdę zapłacisz
  Choć banki chwalą się darmowymi bankomatami, to jednak okazuje się, że tak naprawdę, za wyciągnięcie gotówki z maszyny musimy sporo zapłacić. Prowizja może wynieść aż kilkanaście złotych.
 • Strategię dla polskiego banku układają na Zachodzie
  Kto będzie decydował o losach klientów jednego z dużych, polskich banków? Strategii nie będzie już tworzyła polska filia tej instytucji, a decyzje zapadną w zagranicznej centrali.
 • Nie daj się naciągnąć bankowi
  Boisz się podwyżek, które szykują banki, albo nie chcesz, by instytucja ściągała z ciebie niepotrzebne opłaty? Zobacz które konto warto wybrać i jak oszczędzić na operacjach na rachunku. Oto wielkie porównanie rachunków klasycznych i internetowych, przygotowanych przez specjalistów z TotalMoney.
 • Banki chcą złupić najbiedniejszych

  Koniec darmowych rachunków, obniżonych prowizji, czy bezpłatnych kart. Te przywileje banki rezerwują tylko dla najbogatszych, którzy miesięcznie wpłacają kilka tysięcy złotych. Cała reszta ludzi, będzie jednak musiała słono zapłacić, by instytucje mogły zaoferować bogaczom promocje.