• Zenon Martyniuk
    Wygląda na to, że pogłoski o tym, że w obliczu fali rezygnacji gwiazd z występu na festiwalu w Opolu tajną bronią TVP będzie Zenek Martyniuk, to coś więcej niż tylko plotki. Na oficjalnej stronie zespołu Akcent, w którym występuje Martyniuk, pojawiła się informacja o występie w Opolu - dokładnie w terminie festiwalu.
  • Stanisław Soyka
    Za nami 53. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Niegdyś ceniony za kreowanie nowych artystów i gwiazd strady, dziś zmaga się z coraz gorszymi recenzjami. Stanisław Soyka ma swoją teorię na temat coraz niższego poziomu artystycznego tego wydarzenia.
  • Maryla Rodowicz w Opolu
    Koncerty muzyki filmowej z okazji 120-lecia polskiego kina, Filharmonia Dowcipu oraz koncert "Złote Opole" to tylko część ofert tegorocznego, 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Podobnie jak rok temu, widzowie KFPP nie zobaczą Kabaretonu. Festiwal w Opolu potrwa od 3 do 5 czerwca.
  • Ogrody, parki, dbałość mieszkańców o piękny i estetyczny wygląd najbliższego otoczenia to charakterystyczna cecha tego regionu. Organizatorzy wielu imprez kulturalnych wykorzystują naturalne otoczenie zamków i pałaców by muzyczne uczty uczynić bogatszymi.
  • Niezwykle energetyczny, jubileuszowy koncert zespołu T.Love Telewizja Polska pokaże w Jedynce o godz.18.25 w trzech częściach: 7 lipca ( z udziałem Johna Portera ), 8 lipca ( z udziałem Kory, Johna Portera i Artura Rojka ) i 21 lipca ( z udziałem Kory, Johna Portera i Artura Rojka ).