• Własne cztery ściany
  Program Mieszkanie dla Młodych (MdM) doczekał się nowelizacji. Od końca bieżącego roku, kiedy to nowela wejdzie w życie, dopłata obowiązywać będzie nie tylko na nowe, ale również na używane mieszkania. Zadbano także o rodziny wielodzietne. Sprawdź, co jeszcze się zmieniło.
 • Palniki gazowe
  Liczące kilkanaście pozycji rachunki za błękitne paliwo mogą na pierwszy rzut oka wydawać się dość skomplikowane. A zrozumienie ich jest kluczem do obniżenia opłat. Podpowiadamy więc, jak czytać rachunki za gaz.
 • Mieszkanie
  W czerwcowym rankingu kredytów hipotecznych eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili oferty finansowania mieszkania jednopokojowego z rynku wtórnego. Gdzie warto wnioskować o kredyt na zakup kawalerki? Odpowiedzi szukaj w poniższym zestawieniu.
 • Para na tle narysowanych na ścianie sprzętów domowych
  Eksperci TotalMoney.pl przygotowali kolejny ranking kredytów hipotecznych. W maju szukali najkorzystniejszego sposobu na sfinansowanie budowy domu jednorodzinnego w okolicach Poznania. Sprawdź, który bank przygotował najtańszą ofertę.
 • Mieszkanie
  Eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.pl przygotowali dla Państwa kolejny ranking kredytów hipotecznych. W lutym analitycy szukali najlepszego finansowania dla dwuosobowej rodziny mieszkającej w Warszawie. Sprawdźmy, ile wyniosą koszty kredytu w przypadku zakupu nieruchomości ulokowanej na warszawskim Bemowie.
 • Oddajemy w Państwa ręce pierwszy w tym roku ranking kredytów hipotecznych. Przyjęliśmy, że nasz klient potrzebuje uzyskać kredyt w wysokości 121,3 tys. złotych, by móc zakupić jednopokojowe mieszkanie. Sprawdźmy, który bank został styczniowym zwycięzcą.
 • Mieszkanie
  Credit Agricole - to ten bank udziela najtańszych kredytów w złotówkach, jeśli kupujący mieszkanie lub dom ma wkład własny. Przy finansowaniu inwestycji warto zwrócić uwagę przede wszystkim na oprocentowanie, a nie na marżę. A co w przypadku kredytów w euro?