• Mieszkanie
  Kawalerka to dobra propozycja dla singla, który chce kupić swoje pierwsze własne M. Warto jednak przed zaciągnięciem kredytu, dobrze przyjrzeć się ofertom bankowym, w końcu to dla nas finansowa decyzja życia! Które banki zaoferują najlepsze warunki w maju? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • BOŚ Bank został zwycięzcą styczniowego rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl, oferując najkorzystniejsze warunki  finansowania zakupu 42-metrowego dwupokojowego mieszkania w Łodzi. Kredytobiorcy powinni też zainteresować się ofertą ING Banku Śląskiego i Banku BPH. O szczegółach finansowania przeczytasz poniżej.
 • Kalkulator i makieta domu leżące na dokumentach
  Marzysz o niewielkim mieszkaniu niedaleko Warszawy? Grodzisk Mazowiecki może być idealnym miejscem do zamieszkania wraz z rodziną. Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili aktualne oferty finansowania mieszkania. W jakim banku kredyt hipoteczny będzie najtańszy? Zapraszamy do zapoznania się z lipcowym rankingiem.
 • Mieszkanie
  Rok 2014 nie był udany dla sektora kredytów hipotecznych. Zainteresowanie środkami na finansowanie mieszkania było wręcz najsłabsze w ciągu kilku ostatnich lat. A jak sytuacja wyglądała w I kwartale roku bieżącego? Sprawdź!
 • Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Niektórzy jednak nie do końca się z tego cieszą... Dlaczego? Bo domowy budżet nie pozwala na organizację wystawnej kolacji, zakup prezentów, artykułów spożywczych czy innych niezbędnych rzeczy. Nie martwmy się. Przedświąteczny kredyt może nam pomóc.
 • Banknoty stuzłotowe na dłoni
  Kredyt i ubezpieczenie bardzo często idą w parze. Przystąpienie do ubezpieczenia daje kredytobiorcy wymierne korzyści w postaci niższego oprocentowania czy obniżonej prowizji za udzielenie kredytu. TotalMoney przygotował ranking kredytów gotówkowych z ubezpieczeniem. Najlepsza oferta została wybrana pod kątem wysokościć miesięcznej raty.