• Kobiety przeglądające zdjęcia na Instagramie
  Największy polski operator komórkowy podliczył, ile kosztował go roaming w wakacje i chce prosić UKE o zgodę na pobieranie dodatkowych opłat za połączenia realizowane za granicą.
 • Telefony komórkowe
  Plus, trzeci pod względem liczby klientów operator komórkowy na polskim rynku, szykuje się do wprowadzenia pakietowej oferty usług. Zamierza odpowiedzieć w ten sposób na podobną ofertę swojego rywala - Orange. Sieć czeka na koniec Euro 2012.
 • Telefony komórkowe
  Klienci Orange Polska będą mogli oglądać mecze UEFA Euro 2012 na ekranie telefonu komórkowego. Operator podpisał umowę z Telewizją Polską, która dysponuje prawami do nadawania na żywo relacji z mistrzostw.
 • Awaria sieci. Wyciekły intymne SMS-y
  Dziesiątki prywatnych, w większości bardzo intymnych SMS-ów. Gorące wyznania miłości i pikantne riposty, wysłane przez mężczyznę do ukochanej kobiety. To wszystko mógł przeczytać abonent jednej z sieci telefonii komórkowej po wysłaniu SMS-a przez bramkę internetową. Przedstawiciel operatora sypie głowę popiołem. "To był jednorazowy błąd techniczny. Postaramy się, by już nigdy się nie powtórzył" - mówi.