• Seks
  Według najnowszego badania na temat satysfakcji Polaków z życia seksualnego przeprowadzonego na zlecenie marki Durex aż 51% z nas w Internecie szuka informacji o sposobach osiągania orgazmów. Co podpowiada sieć? Magiczny punkt G, instrukcja obsługi kobiecego ciała w kilku prostych krokach czy też pozycja idealna. Dotknij tu, powiedz to, a doprowadzisz każdą kobietę do rozkoszy. Jednak jak się okazuje, kobiecy orgazm to bardziej złożona kwestia...
 • Seks
  Większość Polaków uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Jak wynika z najnowszego badania firmy Durex, wśród tych osób orgazmu częściej doświadczają mężczyźni, których aż 60% osiąga go za każdym razem. Tymczasem jedynie 23% kobiet szczytuje podczas każdego zbliżenia. Jaki jest klucz do orgazmu Polek i Polaków?
 • Problemy w łóżku
  Co wpływa na mniejszą aktywność seksualną kobiet? A co jest tego powodem u mężczyzn?
 • Seks
  W Polsce 4 miliony mężczyzn ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Jednak tylko 9% z nich zwraca się z tego powodu po pomoc do lekarza. Wielu z nich trafia na początku do lekarza pierwszego kontaktu. Warto już w gabinecie lekarza POZ odpowiednio zdiagnozować to zaburzenie. O roli lekarzy rodzinnych w diagnostyce przedwczesnego wytrysku na przełomie marca i kwietnia debatowali lekarze rodzinni i interniści w Poznaniu i Warszawie.
 • Para w sypialni
  Mówi się, że seks w prezerwatywie jest jak jedzenie cukierka w papierku. Amerykańscy naukowcy zapewniają jednak, że wbrew powszechnej opinii, prezerwatywy nie wpływają na jakość doznań podczas stosunku.
 • 20 seksualnych ciekawostek
  Sfera ludzkiej seksualności z równie wielką pasją eksplorowana jest przez naukowców, co przez zwykłych ludzi. Zaskakujące fakty z tej dziedziny docierają do nas każdego dnia. Poznaj 20 najciekawszych informacji ostatnich miesięcy. 
 • Orgazm na niby
  Według badań około 54% kobiet udaje osiągnięcie szczytowania. Okazuje się, że mężczyźni niewiele ustępują swoim partnerkom w tych statystykach. Proceder zdemaskowali naukowcy z Uniwersytetu w Michigan: co trzeci mężczyzna udaje orgazm…
 • Mówi się, że faceci nie myślą mózgiem, a penisem... Jest w tym trochę prawdy
  Każdy wie do czego służy, ale nie każdy zna jego wszystkie tajemnice. Penis ewoluował przez miliony lat. Co prawda pod względem stopnia skomplikowania budowy nie jest na pewno 8 cudem świata (na „głowę” bije go chociażby członek zwykłej pchły europejskiej, wyposażony w sprężynki, dźwignie, haczyki i ostrza) mimo to nadal intryguje. Oto kilka ciekawostek!
 • „Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój(…)”
  Kobiecy orgazm pozostaje wielką tajemnicą. Naukowcy skrupulatnie analizują każdy element, starając się rozwiązać tę zagadkę i trafiają na coraz to nowe odkrycia. Myślałeś, że jęki twojej partnerki to wyłącznie oznaka rozkoszy? Okazuje się, że nie tylko!
 • Seks o poranku to świetny sposób na dodanie sobie energii przed dniem pracy
  Wieczorem zdarza mu się zasypiać, zanim Ty pojawisz się w łóżku, za to rano budzi Cię pełen ochoty na miłosne igraszki? Podczas, gdy kobiety wolą kochać się wieczorem bądź w nocy, mężczyźni uwielbiają seks o poranku. Naukowcy twierdzą, że za to niezgranie obu płci odpowiadają hormony.