• Duży może więcej
  Czy rozmiar ma znaczenie? Co mężczyzna powinien przeprowadzać samobadanie? Jak poprawić jakość nasienia? Weryfikujemy popularne fakty i mity dotyczące męskości.
 • Plemnik
  Czy większy penis znaczy skuteczniejszy, a magazynowanie nasienia sprzyja zapłodnieniu? Męska płodność jest owiana wieloma mitami, które często nie mają nic wspólnego z prawdą. Rozpowszechniane w sieci prowadzą do błędnej wiedzy na temat płodności. Niestety skutkuje to również problemami podczas starania się o dziecko. Dr Grzegorz Mrugacz, ekspert kampanii „Płodny Polak” obala kilka najpopularniejszych.
 • 1. Wielkość penisa zależy od rasy.
  Czy da się go nieinwazyjnie powiększyć? Czy niektóre męskości są "za duże", żeby móc sprawić kobiecie przyjemność? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszej galerii.
 • Problemy z penisem, które krępują mężczyzn
  Nie tylko rozmiar penisa bywa dla panów powodem do zmartwienia. Oto, jakie jeszcze niedoskonałości członka wprawiają ich w zakłopotanie przed "zaprezentowaniem się" kobiecie w całej okazałości.
 • Po czym poznać, że mężczyzna ma dużego penisa?
  Może to tylko mit, ale jak wiadomo, w każdej bajce jest część prawdy... Oto części ciała, po których podobno można poznać, że facet może się pochwalić imponującą męskością. Potwierdzacie tę teorię, czy zupełnie się z nią nie zgadzacie?
 • Para
  Często partnerzy seksualni mają świadomość, że w ich sypialni nie wszystko jest tak jak być powinno. Jak informują seksuolodzy, powodem takiego niezadowolenia może być budowa narządów płciowych, a dokładniej niedopasowanie.
 • Seks
  Badania szkockich naukowców wykazały, że wielkość jednak ma znaczenie. Większość kobiet przeżywających orgazmy waginalne, do pełnej satysfakcji seksualnej potrzebuje partnera hojnie obdarzonego przez naturę.
 • Mówi się, że faceci nie myślą mózgiem, a penisem... Jest w tym trochę prawdy
  Każdy wie do czego służy, ale nie każdy zna jego wszystkie tajemnice. Penis ewoluował przez miliony lat. Co prawda pod względem stopnia skomplikowania budowy nie jest na pewno 8 cudem świata (na „głowę” bije go chociażby członek zwykłej pchły europejskiej, wyposażony w sprężynki, dźwignie, haczyki i ostrza) mimo to nadal intryguje. Oto kilka ciekawostek!