• Sypialnia
  Pot, płyny ustrojowe i nie zawsze przyjemne zapachy. To tylko początek przeszkód, z którymi musi się zmierzyć kobieta w trakcie seksu. Portal huffingtonpost.com przedstawił najnowsze badania naukowców, odkrywające powody, dla których kobieta jest w stanie przezwyciężyć największe obrzydzenie.
 • Co kobiety robią w łóżku wbrew sobie?
  Bo chcą dawać dowody miłości. Bo są przekonane, że kobieta zawsze musi być trochę uległa. Bo boją się, że jeśli powiedzą NIE, on poszuka innej, która będzie mówić TAK. Oto kilka łóżkowych scenariuszy, na które wiele pań godzi się właśnie z takich powodów.
 • Kobiety z Francji wysoko oceniają swoje życie seksualne
  Termin "miłość francuska" do czegoś zobowiązuje. Więc prawie każda francuska para przyznaje się do uprawiania seksu oralnego. Ale to tylko jedna z tajemnic alkowy, jakie zdradzają Francuzki. Chcesz wiedzieć więcej?
 • Chcesz mieć jak największą satysfakcję z seksu? Najpierw zapewnij tę satysfakcję partnerowi
  Naukowcy nie próżnują i szukają odpowiedzi na najbardziej frapujące pytania. Tym razem zajęli się kwestią seksu. I już wiedzą, co robić, by miłosne igraszki były satysfakcjonujące zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
 • Anorgazmia odbija się negatywnie na psychice kobiety i związku z partnerem
  Trudność lub niemożność osiągnięcia orgazmu dotyka od 30 do nawet 70 proc. kobiet. Nie jest to więc problem wydumany. Anorgazmia skutkuje frustracją, depresją i problemami w związku. Czasem lepiej nie znać w ogóle smaku tego tortu, niż lizać szybę – opowiada seksuolog Izabela Żubrys.