• Seks
  Większość Polaków uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Jak wynika z najnowszego badania firmy Durex, wśród tych osób orgazmu częściej doświadczają mężczyźni, których aż 60% osiąga go za każdym razem. Tymczasem jedynie 23% kobiet szczytuje podczas każdego zbliżenia. Jaki jest klucz do orgazmu Polek i Polaków?
 • Świntuszenie...
  Kilkanaście minut nudnego, przewidywalnego seksu możesz ożywić stosując się do kilku porad... Jak w nietypowy sposób podniecić wieloletnią partnerkę? Zobacz galerię!
 • Seks
  Żele intymne cieszą się coraz większą popularnością i na stałe zagościły w niejednej polskiej sypialni. Doceniają je pary borykające się z problemem odpowiedniego nawilżenia podczas intymnych zbliżeń, jak również pragnące dodać wspólnym uniesieniom odrobiny pikanterii. Lubrykanty idealnie sprawdzają się do pobudzania i stopniowania rozkoszy!
 • 6 faktów, o których nie wiedziałeś
  Choć zjawisko kobiecego wytrysku znane jest od wieków, to nadal budzi liczne kontrowersje, a niektórzy traktują je wręcz z niedowierzaniem. Kobieca ejakulacją to nie mit i potwierdzają to nie tylko naukowcy.
 • Para w sypialni
  Mówi się, że seks w prezerwatywie jest jak jedzenie cukierka w papierku. Amerykańscy naukowcy zapewniają jednak, że wbrew powszechnej opinii, prezerwatywy nie wpływają na jakość doznań podczas stosunku.
 • "Muszę do toalety"
  20 procent kobiet przyznaje, że nigdy nie osiągnęło orgazmu. Jeśli wśród nich jest twoja partnerka, a ty powoli zaczynasz dostrzegać winowajcę w samym sobie... przeczytaj do końca. Oto 8 sytuacji utrudniających szczytowanie . Zobacz galerię!
 • Para
  Często partnerzy seksualni mają świadomość, że w ich sypialni nie wszystko jest tak jak być powinno. Jak informują seksuolodzy, powodem takiego niezadowolenia może być budowa narządów płciowych, a dokładniej niedopasowanie.
 • Kochankowie
  Jak podaje huffingtonpost.com coraz więcej par odrzuca orgazm jako główny cel stosunku seksualnego. Popularność zdobywa Karezza, która pomaga kochankom ponownie rozpalić namiętność w sypialni.
 • Kobieta w seksownej bieliźnie
  Wibrator najczęściej kojarzy nam się z samotną kobietą, która przy pomocy tego pomysłowego urządzenia rekompensuje sobie brak mężczyzny. Zapomnij o tym. Poznaj wibrator, który da jej podwójny orgazm podczas… stosunku z Tobą!
 • Orgazm na niby
  Według badań około 54% kobiet udaje osiągnięcie szczytowania. Okazuje się, że mężczyźni niewiele ustępują swoim partnerkom w tych statystykach. Proceder zdemaskowali naukowcy z Uniwersytetu w Michigan: co trzeci mężczyzna udaje orgazm…