• Regularny seks zmniejsza ryzyko raka prostaty
  To pewnie najprzyjemniejsze zalecenie lekarzy, jakie może usłyszeć mężczyzna, który chce uchronić się przed rakiem prostaty.
 • Problemy w łóżku
  Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych w Szwajcarii kobiety także cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku. Psycholog kliniczny na Uniwersytecie w Zurychu, Andrea Burri przeprowadziła badania nad 1500 kobietami z Meksyku, Włoch i Korei Południowej, z których wynika, że partnerki są sfrustrowane faktem, że ich partnerzy są zbyt pochłonięci własną (krótkotrwałą) przyjemnością.
 • Seks
  W Polsce 4 miliony mężczyzn ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Jednak tylko 9% z nich zwraca się z tego powodu po pomoc do lekarza. Wielu z nich trafia na początku do lekarza pierwszego kontaktu. Warto już w gabinecie lekarza POZ odpowiednio zdiagnozować to zaburzenie. O roli lekarzy rodzinnych w diagnostyce przedwczesnego wytrysku na przełomie marca i kwietnia debatowali lekarze rodzinni i interniści w Poznaniu i Warszawie.
 • 6 faktów, o których nie wiedziałeś
  Choć zjawisko kobiecego wytrysku znane jest od wieków, to nadal budzi liczne kontrowersje, a niektórzy traktują je wręcz z niedowierzaniem. Kobieca ejakulacją to nie mit i potwierdzają to nie tylko naukowcy.
 • Seks
  Gadatliwość kobiet bywa niekiedy irytująca, jednak są sytuacje w których dźwięki wydobywające się z kobiecych ust sprawiają mężczyznom wyjątkową przyjemność. Mowa oczywiście o jękach i krzykach podczas seksu. Naukowcy opracowali kolejną teorię tłumaczącą to kobiece zachowanie.
 • Kobieta, która nie chce seksu
  Brak lub obniżenie popędu seksualnego nie powinny być lekceważone bo przewlekła niechęć do seksu ma zwykle głębsze podłoże i trzeba ją leczyć.