• Dlaczego seks jest zdrowy?
  Regularne uprawianie miłości nie tylko poprawia relacje między kochankami, sprawiając, że są sobie bliżsi. Poprawia też kondycję organizmu i zapewnia zdrowie. Poznaj dziesięć zaskakujących i udowodnionych naukowo korzyści płynących z seksu.
 • Dlaczego warto uprawiać seks dla zdrowia?
  Przekonanie o tym, że seks warto uprawiać "choćby" dla zdrowia, to nie bajka. Satysfakcjonujące życie intymne naprawdę może "zrobić dobrze" ciału nie tylko w kontekście chwilowej poprawy samopoczucia...
 • Victoria Beckham
  Już nie 12, ale nawet 17 centymetrów i więcej mają obcasy gwiazd i celebrytek. Królowanie niebotycznie wysokich szpilek na czerwonych dywanach ma swoje konsekwencje. Nowym, szokującym trendem są operacje stóp, mające ułatwić kobietom noszenie wysokich szpilek i ulżyć w bólu obolałym kończynom… Być jak Victoria Beckham - za wszelką cenę?
 • Seks w ciąży
  Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym jak będzie wyglądać Twoje życie seksualne podczas ciąży partnerki? Wielu z was ma w głowach czarne scenariusze o co najmniej 9-miesięcznej abstynencji, jednak jak się okazuje, są one w zupełności nieuzasadnione.
 • Z biologii wiemy, że seks służy prokreacji, psychologowie twierdzą, że zaspokaja nasze popędy, a w kolorowych magazynach czytamy, że służy czystej przyjemności. Jeśli te argumenty Was nie przekonują, za portalem Intimatemedicine.com podajemy kilka innych powodów, dla których warto uprawiać seks.
 • Seks to nie tylko przyjemność ale także zdrowie
  Jedne z ostatnich badań wykazały, że aż 87% kobiet wskazuje seks jako ulubioną formę aktywności fizycznej. Panie uważają, że łóżkowe igraszki to znacznie lepszy sposób na dobrą kondycję niż siłownia czy jogging. Naukowcy twierdzą jednak, że seks ma również kilka innych, pozytywnych oddziaływań na nasze zdrowie.