• Maja Ostaszewska, Doda, Tomasz Kammel
  Masakra w Orlando, w której z rąk fanatyka islamskiego zginęło 50 osób, nie wywołała takiego odzewu w mediach, jak zamachy w Paryżu. Zdaniem niektórych, powodem był fakt, iż w tym wypadku ofiary w większości były homoseksualistami. Taką postawę skrytykowały polskie gwiazdy.
 • Tomasz Kammel
  Strzelanina w Orlando, w wyniku której życie straciło 50 osób, wstrząsnęła całym światem. Tomasz Kammel skomentował te wydarzenia nagrywając bardzo emocjonalny filmik, w którym zastanawia się między innymi nad tym, dlaczego w Polsce tak mało mówi się o tej tragedii.
 • Strzelania w klubie nocnym w Orlando
  Eddie Justice z soboty na niedzielę bawił się w klubie Puls w Orlando. Gdy w lokalu pojawił się zamachowiec, trzydziestolatek schował się w łazience i napisał wiadomość do swojej mamy. Pozostał z nią w kontakcie aż do końca.
 • Doda
  Dwa dni temu światem wstrząsnęła wiadomość o masakrze w Orlando, której sprawca zastrzelił 50 osób bawiących się w gejowskim klubie. Doda, przejęta tym dramatem napisała komentarz, w którym piętnuje nietolerancję wobec mniejszości seksualnych.