• Jennifer Lawrence zdobyła Oscara i zaliczyła kolejną wpadkę
  – Urządziliście mi owację na stojąco tylko dlatego, że upadłam! – mówiła ze śmiechem Jennifer Lawrence odbierając Oscara dla najlepszej aktorki. Chwilę wcześniej mistrzyni gaf potknęła się wchodząc na scenę Dolby Theatre.
 • Adele z Oscarem za "Skyfall"
  W sumie wszystko odbyło się zgodnie z przewidywaniami – Adele, Jennifer Lawrence i Anne Hathaway opuściły niedzielną galę rozdania Oscarów z pozłoconymi statuetkami w dłoni. Jednak emocje, jakie towarzyszyły damom na podium były ogromne: Adele się rozpłakała, a Jennifer przewróciła.
 • Jennifer Lawrence i Anne Hathaway – najlepsze aktorki
  Dzięki bezpośredniej relacji, każdy kto chciał zarwać noc, mógł 85. galę wręczenia statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej śledzić na żywo. To, czego nie pokazano w telewizji, uchwycili w kadrach akredytowani fotoreporterzy. Oto Oscary 2013 podglądane zza kulis.
 • Najlepsza drugoplanowa rola żeńska:
  Najważniejsza noc branży filmowej już za nami. Niespodzianek i tym razem nie było. Oscary 2013 powędrowały do faworytów. Jedynym zaskoczeniem może być tylko słaby wynik "Lincolna" – film Spielberga dostał tylko dwie statuetki (za scenografię i kreację Daniela Day-Lewisa). Za najlepszy uznano bowiem "Operację Argo" w reżyserii Bena Afflecka. Oto tegoroczni laureaci...