• Pieniądze
  Powierzając 10 000 zł bankowi, który zajął pierwsze miejsce w majowym rankingu lokat terminowych, możesz zyskać nawet 4 proc. w skali roku. O ile więc mogą wzrosnąć Twoje oszczędności? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl!
 • Pieniądze
  Zastanawiasz się, na jakiej lokacie możesz zarobić najwięcej? Czy będzie to 3-miesięczna z wyższym oprocentowaniem w skali roku, a może 6-miesięczna z niższym? Cenne wskazówki i odpowiedź na powyższe pytanie znajdziesz w najnowszym rankingu lokat przygotowanym przez ekspertów TotalMoney.pl. W którym banku możesz liczyć na atrakcyjne oprocentowanie?
 • Polskie pieniądze
  Styczeń to dobry czas na wdrażanie nowych planów. Jeśli w domowym budżecie mamy jakieś wolne środki, to warto pomyśleć o ich pomnożeniu. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie założenie lokaty. Co prawda, niskie stopy procentowe powodują, że odsetki naliczane przez banki nie są obecnie – delikatnie mówiąc – najwyższe, mimo to jednak lepiej zarobić np. 3% w skali roku niż nic.
 • Pieniądze
  Czy istnieje reguła prawidłowego oszczędzania? Nawet jeśli, to nie każdy będzie mógł się do niej dostosować. Dlaczego? Każdy oszczędza tyle, ile jest w stanie. Sprawdźmy, co radzą eksperci TotalMoney.pl
 • Pieniądze
  Możesz odkładać 100 zł, 500 zł, a może 1 tys. zł miesięcznie? Dziennik.pl sprawdził, gdzie najlepiej ulokować pieniądze, kiedy oprocentowanie na lokatach leci na łeb na szyję.
 • Jak oszczędzać to u Greków
  Mimo, że wakacje w pełni, to pieniądze nie powinny nie mieć ani chwili oddechu. Muszą przecież jak najciężej pracować. Jeśli boimy się, że konto oszczędnościowe to rozwiązanie nie dla nas, najlepiej wtedy wybrać lokatę. Oto najnowszy ranking bankowych produktów, przygotowanych przez specjalistów z TotalMoney.