• Szczęśliwa rodzina
  Włosi są najzdrowszym narodem na świecie - wynika z raportu agencji Bloomberg. W rankingu 163 krajów pod nazwą Bloomberg Global Health Index Włochy zajmują pierwsze miejsce. To zasługa jedzenia świeżej żywności i diety śródziemnomorskiej - podkreślają media.
 • Otyły mężczyzna pali papierosa
  Większość Europejczyków ma nadwagę lub otyłość oraz prowadzi niezdrowy tryb życia. Tak wynika z najnowszego raportu Światowej Organizacji Zdrowia. Jej eksperci biją na alarm.
 • Hamburger
  Najczęstszą przyczyną przedwczesnej śmierci jest niezdrowe odżywianie. Może ono powodować chorobę niedokrwienną serca, udar mózgu oraz cukrzycę.
 • Doda
  Doda przyzwyczaiła nas do tego, że lubi skandale i kontrowersje. Jednak ostatnia wypowiedź piosenkarki, nawet jak na jej standardy, jest dość szokująca. Artystka, której dużą grupę fanów stanowią nastolatki, wyznała, że od czasu do czasu sięga po narkotyki.
 • Paradontoza może prowadzić do utraty zębów
  Dużo palimy, szybko żyjemy, nie zwracamy uwagi na dietę, a wszystko to odbija się na naszym zdrowiu, zwłaszcza na stanie jamy ustnej. Według różnych statystyk od około 70 do aż 90 procent dorosłych Polaków cierpi na paradontozę, nic dziwnego, skoro jak podaje OECD do dentysty chodzimy średnio raz w roku.
 • Przypadki braku popędu płciowego u mężczyzn są bardziej powszechne niż myślisz
  Badania wykazują, że jednemu na pięciu facetów brakuje popędu seksualnego. To była zła informacja. Dobra jest taka, że unikając kilku codziennych czynności z łatwością zamienisz iskierkę zainteresowania w pożogę uniesień.
 • Zdrowa dieta, unikanie używek i regularne ćwiczenia zapewniają długie życie
  Chcesz w niezłej formie cieszyć się sędziwą starością? Nic bardziej prostego. Naukowcy wykazali, co najbardziej służy zdrowiu i zaprezentowali receptę na długowieczność.