• Iga Lis
  W minioną sobotę Iga Lis, młodsza z córek Tomasza Lisa i Kingi Rusin, miała studniówkę. Założyła na tę wyjątkową okazję długą bordową suknię z fantazyjnym złotym zdobieniem.
 • X edycja konkursu "Off Fashion" w Kielcach
  Pokaz strojów zaprojektowanych przez studentów wzornictwa Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz projekcja filmu "Nosferatu - symfonia grozy", zainaugurują w sobotę w Kielcach X edycję Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody "Off Fashion".
 • Pokaz kolekcji wiosna-lato 2012 projektantka Ricardo Ramosa podczas Fashion Week Poland
  Jesienną edycję Fashion Week Poland uroczyście otworzył w czwartek wieczorem pokaz specjalny Custo Barcelona. Jest to stworzony ponad 30 lat temu przez dwóch braci Custo i Davida Dalmau hiszpański dom mody.
 • Glinka i Zielińska w koronkowej małej czarnej. Której lepiej?
  Katarzyna Glinka i Katarzyna Zielińska prezentują inne style ubierania. Jednak na otwarciu butiku Paprocki i Brzozowski obie gwiazdy pojawiły się w bardzo podobnych kreacjach. Która wypadła lepiej?
 • Designerski duet Paprocki i Brzozowski należy do ulubionych projektantów polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że na otwarcie nowego butiku panów przybyły tłumnie celebrytki. Okazja zobowiązywała do ciekawych kreacji. Królowały wzorzyste i bajecznie kolorowe stroje, obok klasycznych małych czarnych. Które stroje należały do wyjątkowo udanych? Zobacz!
 • W maju wiosenna edycja Fashion Week Poland
  Francuski duet projektujący dla gwiazdy muzyki pop Lady Gagi - On Aura Tout Vu oraz projektant polskiego pochodzenia Dawid Tomaszewski będą gwiazdami czwartej, wiosennej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland, która od 4 do 8 maja odbędzie się w Łodzi.
 • Agata Wojtkiewicz
  Oto najbardziej prestiżowa impreza modowa i zarazem największe święto mody w Polsce! Ruszył Łódzki Fashion Filosophy Fashion Week Poland, wpisujący się w tradycję światowych tygodni mody. My również mamy czym się pochwalić w tym dziedzinie. Zobaczymy już uznanych rodzimych i zagranicznych projektantów oraz wschodzące gwiazdy mody. Paprocki & Brzozowski, Natalia Jaroszewska i Joanna Klimas to tylko niektóre z wielkich nazwisk obecnych na imprezie. Gośćmi specjalnymi będą zaś: odkrycie ostatniego berlińskiego Fashion Week Dawid Tomaszewski oraz Thorbjorn Udam i Miguel Vieira. Zobacz niezwykłe zdjęcia gwiazd mody i ich projektów w obiektywach uznanych fotografików!
 • Manufaktura Fashion Week
  Tydzień Mody, który wczoraj wystartował w Łodzi, dla polskich projektantów jest szansą na przebicie się do zachodnich butików, zdobycie sponsorów i kontaktów w branży. Oto wielka moda i wielki biznes.