• Marcin Gortat, Żaneta Stanisławska
  Po kilku nieudanych, dość medialnych związkach, w życiu Marcina Gortata pojawiła się nowa kobieta. Piękna wybranka sportowca to Żaneta Stanisławska - przedstawiana w mediach, jako trenerka biznesu i ekspertka beauty.
 • Kamil Durczok z nową partnerką
  Były dziennikarz "Faktów", a obecnie redaktor naczelny portalu silesion.pl, od sierpnia jest w nowym związku. To młodsza o 22 lata Julia Oleś-Miła. Razem pojawili się na premierze filmu.
 • Czesław Mozil
  Czesław Mozil w polskim show biznesie ma opinię kobieciarza, któremu trudno dochować wierności jednej kobiecie. W końcu muzyk sam chwalił się, że miał w życiu kilka set kobiet, a w każdym mieście, w którym koncertował, czekała na niego inna kochanka. Teraz jednak zapewnia, że przyszedł czas na ustatkowanie się.
 • Jan Nowicki
  Jan Nowicki to bardzo kochliwy mężczyzna. Aktor zaledwie kilka miesięcy temu rozwiódł się z Małgorzatą Potocką i już znalazł pocieszenie w ramionach kolejnej kobiety.
 • Seks
  Mimo, że nie jest niezbędny do osiągnięcia całkowitej satysfakcji z seksu, coraz częściej staje się pragnieniem par. Czy równoczesny orgazm jest możliwy? Tak, jeśli poznacie odpowiednie techniki seksualne.
 • Randka w restauracji
  Speed dating, to szansa na poznanie nie tylko potencjalnego partnera, lecz także ludzi o podobnych zainteresowaniach. Ten sposób zawierania nowych znajomości, niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych, zdobywa coraz więcej zwolenników także w Polsce. Drugiej połówki lub partnera do uprawiania wspólnego hobby może szukać każdy, niezależnie od wieku. Organizatorzy szybkich randek stawiają tylko jeden warunek: aby w nich uczestniczyć, trzeba być singlem.
 • Partnerzy
  Najpopularniejszy polski portal randkowy Sympatia.pl zapytał internautów, co najbardziej lubią, a czego nie zaakceptują w swoich partnerach i partnerkach. W czterech sondach oddano prawie 15 000 głosów.
 • Borys Szyc
  Borys Szyc ma opinię podrywacza i miłośnika kobiecych wdzięków. Aktorowi wciąż nie udało się zbudować stabilnego związku i jak przyznał w ostatnim wywiadzie, jest w tym sporo jego winy.
 • Randka
  W dzisiejszych czasach wszystko da się serwisować i naprawiać. Nawet telefony są zaprojektowane tak, byśmy, co 2-3 lata wymieniali je na nowe. Fachowcom i ekspertom powierzamy wszystko – sprzęty elektroniczne, fryzurę, remonty. Dlaczego więc nie dać profesjonalistom pomóc sobie w kwestii nieserwisowanej, jaką są… uczucia?
 • Leonardo DiCaprio jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych filmowych gwiazd. Podczas gdy jego kariera wciąż się rozwija, życie osobiste nie układa się najlepiej. Najgorętszy singiel Hollywood chciałby w końcu znaleźć życiową partnerkę.