• Mariusz Trynkiewicz. Zdjęcie z akt śledztwa
  Mariusz Trynkiewicz wyszedł z więzienia. Poinformował o tym rzecznik zakładu karnego w Rzeszowie, Norbert Gaweł.
 • Pełnomocnik Mariusza Trynkiewicza Marcin Lewandowski wchodzi do rzeszowskiego więzienia
  Tuż przed oficjalną informacją pełnomocnik Mariusza Trynkiewicza powiedział w programie "Kropka nad i" w TVN24, że jego klient prawdopodobnie jest już wolny. Ujawnił m.in., z czego Trynkiewicz będzie utrzymywał się na wolności.
 • Posłowie PiS w Sejmie i premier Donald Tusk
  Skandal - tym słowem szef klubu PiS Mariusz Błaszczak określa sytuację związaną z możliwym wyjściem na wolność pedofila i mordercy Mariusza Trynkiewicza.
 • Policja przed Zakładem Karnym w Rzeszowie
  Policja objęła ochroną Mariusza Trynkiewicza. Poinformował o tym na konferencji prasowej Komendant Główny Policji, Marek Działoszyński.
 • Mariusz Trynkiewicz. Zdjęcie z akt śledztwa
  Mariusz Trynkiewicz w mediach przedstawiany jak Osama bin Laden. Jest dla dziennikarzy tak groźny, jak słynny terrorysta - pomysłodawca ataków na WTC w Stanach Zjednoczonych. To komentarz miedioznawcy Tomasza Gackowskiego, dotyczący sposobu relacjonowania przez dziennikarzy sprawy Mariusza Trynkiewicza.
 • Mariusz Trynkiewicz - kadr reportażu TVP
  Istnieje niezrozumiała presja polityczna wokół Mariusza Trynkiewicza - to zdanie wiceszefa Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, Adama Bodnara. Prawnik od początku śledzi sprawę pedofila i mordercy czterech chłopców. Również od wielu tygodni ostrzega, że "szukanie na siłę" dowodów przeciwko Trynkiewiczowi nie przyniesie zamierzonych efektów.
 • Marcih Lewandowski, pełnomocnik Mariusza Trynkiewicza
  Mariusz Trynkiewicz zakończył odbywanie kary i powinien już być na wolności - powiedział jego pełnomocnik, mecenas Marcin Lewandowski. Jego zdaniem, to, że Trynkiewicz znajduje się jeszcze w więzieniu, wynika z faktu, że dyrekcja zakładu karnego czekała na decyzję Sądu Apelacyjnego w sprawie ewentualnej dalszej jego izolacji.
 • Zakład Karny nr 2 w Strzelcach Opolskich
  W najbliższych miesiącach na wolność wyjdzie dwóch niebezpiecznych więźniów z Pomorza. Jeden z nich skazany jest za morderstwo, drugi za pedofilię. Mogą zostać objęci ustawą , której jednym z założeń jest izolacja niebezpiecznych bandytów.
 • Marek Biernacki
  Minister Sprawiedliwości nie wyklucza, że zakład karny złoży zażalenie na orzeczenie sądu w Rzeszowie w sprawie Mariusza Trynkiewicza. Minister Marek Biernacki mówi, że służba więzienna analizuje w tej chwili postanowienie oraz uzasadnienie sądu i dodaje, że są podstawy do złożenia uzasadnienia. Biernacki podkreśla jednak, że ta decyzja należy do dyrektora zakładu karnego.
 • Mariusz Trynkiewicz. Zdjęcie z akt śledztwa
  "Ojciec jednej z ofiar zbrodniarza jeszcze kilka lat temu ćwiczył strzelanie z krótkiej broni na strzelnicy policyjnej w pobliżu Piotrkowa. Mówił, że przygotowuje się na powrót człowieka, za sprawą którego nie potrafi wyzwolić się z dojmującego bólu, jaki towarzyszy mu dzień i noc" - pisze o zbrodniarzu Mariuszu Trynkiewiczu publicysta "Polityki" Piotr Pytlakowski.