• Jak wybrać perfumy na prezent?
    Mnóstwo osób marzy o prezencie w postaci pięknego flakonu perfum, o zapachu idealnie dopasowanym do ich temperamentu i osobowości. Niestety wielu Mikołajów czuje się zagubionych stając w perfumerii przed niekończącymi się półkami, na których stoją setki flakoników o przeróżnych kształtach i kolorach – wystarczy wypróbować trzy lub cztery zapachy, aby całkowicie stracić orientację. Na szczęście w perfumeriach Sephora konsultantki z chęcią i znawstwem doradzą przy doborze zapachu na każdą okazję, a asortyment perfum, w tym najgorętszych światowych nowości, jest ogromny.
  • Kobieta w perfumerii
    Jesień to czas, kiedy otulamy się bardziej wyrazistymi aromatami. Jak zauważa Sergiusz Osmański - dyrektor artystyczny Sephora Polska, również domy perfumeryjne postawiły na wyrazistość zapachów i proponują swoim klientom bardziej charakterystyczne perfumy.
  • Diane von Furstenberg to światowa ikona mody.
    Po wielu latach wyczekiwania na rynku ukazał się drugi zapach Diane von Furstenberg, nazwany Diane. Z tej okazji ikona amerykańskiej mody przybyła do Polski, aby zaprezentować swoje najnowsze perfumeryjne dzieło.