• Piotr Kraśko
  Udzielanie w mediach głosu osobom, które nie są naukowcami, a opowiadają głupoty na naukowe tematy, niczemu nie służy. Możemy mieć różne opinie, ale nie możemy mieć różnych faktów - twierdzi w rozmowie z dziennik.pl Piotr Kraśko.
 • Piotr Kraśko
  "Jest pewna granica, której nie powinno się przekraczać. Czym innym jest to, o czym mówiłem w TOK FM na temat kształtu uroczystości powstańczych 1 sierpnia, że naprawdę zaszczytem dla asysty wojskowej jest stanąć obok powstańców, a nie na odwrót. Nigdy jednak dziennikarz nie może jawnie popierać jakiejś partii politycznej, czy wskazywać, kto powinien być premierem, a kto prezydentem. Podstawą dziennikarstwa jest rzetelna informacja i podawanie faktów - tłumaczy w rozmowie z dziennik.pl Piotr Kraśko. Dziennikarza zapytaliśmy także, jak odnalazł się w szeregach pracowników TVN i co sądzi o obecnej kondycji "Wiadomości".
 • Piotr Kraśko
  Piotr Kraśko po latach pełnienia funkcji szefa "Wiadomości" - jednego z największych serwisów informacyjnych w kraju, podjął się pracy w roli prezentera programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz zapewnia jednak, że nie traktuje tej zamiany, jako kroku wstecz.
 • Kamil Durczok, Piotr Kraśko
  Piotr Kraśko w miniony weekend zadebiutował w roli prezentera porannej audycji "Dzień Dobry TVN" kilka dni temu zaś po raz pierwszy poprowadził program "Fakty z zagranicy" w TVN24 BiŚ. To, jak wypadł w nowej roli, bardzo spodobało się Kamilowi Durczokowi.
 • Piotr Kraśko
  Piotr Kraśko ma podstawy, by poważnie obawiać się o swoją przyszłość w Telewizji Publicznej. Dziennikarz jednak nie załamuje się i jak głosi najnowsza plotka, już ma nowy pomysł na siebie.
 • Piotr Kraśko
  Prawicowy tygodnik "ABC" napisał, że w "Wiadomościach" TVP szykowane są zmiany. Z programem ma się pożegnać Piotr Kraśko. TVP zdecydowanie zaprzecza.
 • Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko
  Niedawno kolorowe media plotkowały na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie Piotra Kraśki. Niektóre tabloidy sugerowały nawet, że rozwód jest nieunikniony, bowiem dziennikarz ma romans z przyjaciółką domu, Małgorzatą Rozenek. Tymczasem sami małżonkowie postanowili udowodnić wszystkim, że ich związek ma się dobrze i na Instagramie pochwalili się zdjęciami z wakacji w Tajlandii.
 • Marzena Rogalska wystąpiła w reklamie dyskontu i zniknęła z wizji. Taką decyzję podjął jej szef z TVP2. Ale nie dla wszystkich jej kolegów po fachu występ w reklamie oznaczał kłopoty. Dziś już mało kto się oburza, gdy dziennikarz sprzedaje twarz i nazwisko. Nawet jeśli sprawa dotyczy redaktora naczelnego opiniotwórczego tytułu. Rośnie tolerancja dla komercyjnych zachowań dziennikarzy, przez palce patrzy na to branża, nie reagują właściciele mediów. Efekt jest jeden. Zaufanie społeczne do zawodu z roku na rok spada.
 • Piotr Kraśko, dziennikarz z kilkunastoletnim doświadczeniem, od ponad miesiąca pełni funkcję redaktora naczelnego "Wiadomości". W rozmowie z Faktem wyjawił, jakie zmiany planuje wprowadzić w serwisie, opowiedział o trudnościach związanych z nowym wyzwaniem zawodowym i zdradził, jakim szefem zamierza być dla swoich redakcyjnych kolegów.
 • Piotr Kraśko
  Magazyn "Na pierwszym planie" prowadzony przez Piotra Kraśkę zostaje zdjęty z anteny telewizyjnej Jedynki. Od marca, w jego zastępstwie prawdopodobnie pojawi się nowy program publicystyczny.