• Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w akcji #WhyWeHate
  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Gabi Drzewiecka i Malwina Wędzikowska, Joanna Jabłczyńska i Marianna Kowalewska, Omenaa Mensah i Piotr Kraśko, Marta Kuligowska i Michał Mikołajczak, Anna Dec i Anna Wędzikowska, Małgorzata Ohme i Magda Wójcik. Te gwiazdy TVN Discovery wzięły udział w akcji #WhyWeHate mającej na celu zwrócenie uwagi na ważny problem, jakim jest hejt w sieci.
 • Beata Tadla, Piotr Kraśko, Joanna Racewicz
  Wczoraj wieczorem odbyła się uroczysta prezentacja jesiennej oferty programowej Telewizji Polskiej. W gmachu TVP przy ulicy Woronicza w Warszawie zjawiły się największe gwiazdy stacji. Zobacz, jak zaprezentowali się aktorzy i dziennikarze, których w najbliższych miesiącach będziemy oglądać na ekranach.
 • Monika Olejnik, Anna Przybylska, Piotr Kraśko
  Bieganie od pewnego czasu stało się nowym sportem narodowym Polaków. Modzie na jogging, uległy także rodzime gwiazdy. Zobacz, kto dba o formę pokonując kilometry na warszawskich ulicach.
 • Więzy rodzinne w show biznesie
  Teściowa prezenterka telewizyjna, ojciec chrzestny pisarz, szwagierka aktorka i kuzyn dziennikarz. Zobacz, jakie koligacje rodzinne łączą gwiazdy polskiego show biznesu.
 • Gwiazdy TVP na prezentacji ramówki jesiennej ramówki
  We wtorkowy wieczór, podczas uroczystej gali, Telewizja Polska zaprezentowała tajniki swojej jesiennej ramówki. Na uroczystości zjawiły się niemal wszystkie gwiazdy TVP. Zobacz, jak promowały swoją stację.
 • Prezentacja jesiennej ramówki TVP
  Wczoraj wieczorem Telewizja Polska zaprezentowała szczegóły swojej jesiennej ramówki. Na konferencji prasowej zjawiły się największe gwiazdy stacji, wśród nich aktorzy serialowi, gwiazdy programów rozrywkowych, twórcy programów publicystycznych i informacyjnych oraz prezenterzy. Zobacz, jak zaprezentowały się najpopularniejsze osobowości TVP.
 • Zarobki gwiazd Telewizji Polskiej
  Jak wiadomo sytuacja finansowa Telewizji Polskiej jest dość dramatyczna, jednak gwiazdy pracujące dla stacji, wciąż mogą liczyć na wysokie honoraria. "Super Express" opublikował właśnie ranking wynagrodzeń znanych osobowośc TVP. Zobacz, kto zarabia najwięcej.