• Edward Miszczak
  Czy Grażyna Torbicka zostanie nową twarzą TVN? Czy Jarosław Kuźniar podjął dobrą decyzję, odchodząc z telewizji do Internetu? Jak Piotr Kraśko przekonał do siebie nowego pracodawcę? I w końcu, czy polskie stacje telewizyjne sprzyjają konkretnym opcjom politycznym? Odpowiedzi na te pytania udzielił dziennikowi.pl dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.
 • Beata Kempa
  Co do moich słów na urodzinach Radia Maryja, to od dzieciństwa pisałam listy do różnych duchownych. Pisałam w imieniu mojej sparaliżowanej babci i zawsze te listy zaczynały się od słów: przewielebny bądź przewielebni - przyznaje Beata Kempa, szefowa Kancelarii Premiera, w rozmowie z Magdaleną Rigamonti z DZIENNIKA GAZETY PRAWNEJ.
 • Krystyna Pawłowicz w Sejmie
  Krystyna Pawłowicz w formie. Posłanka PiS napisała na Facebooku, jaki los powinien spotkać dziennikarzy TVP po wejściu w życie tak zwanej małej ustawy medialnej przygotowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.
 • Prezentacja jesiennej ramówki TVP
  Wczoraj wieczorem Telewizja Polska zaprezentowała szczegóły swojej jesiennej ramówki. Na konferencji prasowej zjawiły się największe gwiazdy stacji, wśród nich aktorzy serialowi, gwiazdy programów rozrywkowych, twórcy programów publicystycznych i informacyjnych oraz prezenterzy. Zobacz, jak zaprezentowały się najpopularniejsze osobowości TVP.
 • Zarobki gwiazd Telewizji Polskiej
  Jak wiadomo sytuacja finansowa Telewizji Polskiej jest dość dramatyczna, jednak gwiazdy pracujące dla stacji, wciąż mogą liczyć na wysokie honoraria. "Super Express" opublikował właśnie ranking wynagrodzeń znanych osobowośc TVP. Zobacz, kto zarabia najwięcej.